İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Kalyon Holding, iştirakleriyle birlikte deprem bölgesinde

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen deprem bölgesine desteklerini sunan Kalyon Holding, tüm iştirakleriyle bölge faaliyetlerinde bulunuyor. Kalyon Holding, enkazda kurtarma çalışmalarında kullanılması için çok sayıda iş makinesi, ekipman ve personel seferber etti.

Depremden etkilenenlerin en hızlı şekilde enkaz altından çıkarılması ve bölgede yaraların sarılması için Kalyon Holding, enkazdan kurtarma çalışmalarına destek vermek üzere bölgeye çok sayıda kamyon, tır, vinç, ekskavatör, telehander teleskobik forklift, loder, yakıt tankeri, ışık kulesi, bobcat, operatör, mühendisler ile çok sayıda şoför ve uzman personel seferber etti.

İhtiyaç yardımıyla da destekler sürüyor

Kalyon Holndig’in ayakkabı, pantolon, mont, çizme, baret, kıyafet, çadır sobası, yakacak vb. taşıyan araçları, deprem bölgelerine hareket etti. Yine depremzedelerimize ve çalışan ekiplere dağıtılmak üzere gıda araçları da deprem bölgelerinde yerini alıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Cengiz Holding, grup şirketleriyle deprem bölgesine kapsamlı destek veriyor

SONRAKİ HABER

Eti Bakır, arama kurtarma ekibi ve iş makineleriyle deprem bölgesinde

BENZER HABERLER
Total
0
Share