İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Kehan Ekoloji ile “Dip tarama” kolaylaştı

Türkiye faaliyetlerine Güran Makina distribütörlüğünde devam eden Kehan Ekoloji, çevre koruma bilinciyle hareket ederek, dip tarama ve temizleme makineleriyle su altı çalışmalarında yer alıyor. Markanın geliştirdiği makineler, değişik arazi sahalarında yüksek verimde, düşük maliyetle tarama yaparak, kullanıcılarına avantajlı çözümler sunuyor.

1960’dan beri faaliyetlerine aralıksız devam eden Güran Makina, distribütörlüğünü yaptığı Guntert & Zimmerman, Miller Formless Co, Kehan Ekoloji, Ck International, Apilion, Kiasma Grup, Resimart Iberica S.L, Haahjem ve Oscam markaları ile müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor. Güran Makina, deniz dibi tarama, deniz yüzeyi çöp toplama, su bitkileri hasadı ve bu alanlarda yer alan farklı iş modelleri için Kehan Ekoloji ile müşterilerine benzersiz çözümler sunuyor. Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran, “Bu alanlarda faaliyet gösteren firmalar ve kullanıcılar için Türkiye pazarına sunduğumuz Kehan Ekoloji makineleriyle en iyi çözümü vermeyi hedefleyerek, çalışma planlarımızı bu yönde yapıyoruz” sözlerini kaydetti.

Harun GÜRAN – Güran Makina Satış Müdürü
Kehan ile 10 kat daha yüksek verim

Kehan Ekoloji markasının dip tarama, yosun ve çöp toplama makineleri hakkında bilgi veren Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran, “Kehan Ekoloji markasının tarama makineleri; Cummins motor, ABB veya Schneider elektrik parçaları, Alman Siemens PLC, Eaton Vickers hidrolik pompaları gibi tüm dünyada tanınan firmalar tarafından üretilen aksesuarlar ile dizayn edildi. Bu sayede Kehan’ın tarama makineleri, çeşitli tarama sahalarında yüksek verimli çalışma performansı sunuyor. Yosun ve çöp toplama makineleri, zararlı su yosunlarını ve yüzen çöplerini yüksek çalışma performansıyla toplayabiliyor. Bu makinelerin verimi elle yapılan toplama şekline göre 10 kat daha yüksek. Makineler tam otomatik bir şekilde yosunları toplayıp tasfiye edebiliyor” ifadelerini kullandı.

Sahalarda düşük maliyetli tarama

Kehan Ekoloji’nin dip tarama makinelerinin tercih edilmesinde etkili olan özellikler hakkında değerlendirmelerde bulunan Güran, “Kehan Ekoloji makineleri, işletme kolaylığı sayesinde değişik arazi sahalarında yüksek verimle tarama yaparken, bu işleri düşük maliyetli gerçekleştirebiliyor. Bu özelliklerin yanında kullanıcılar satış sonrası hizmetlerdeki başarımızdan dolayı da Kehan Ekoloji’yi tercih ediyor” dedi.

Müşteri ihtiyaçlarına özel dizayn makineler

“Tarama makinelerinin kalitesi Kehan için çok önemlidir; bu nedenle tüm aksesuarlar dünyada tanınmış markalardan seçilmekte ve bir sonraki aşamaya geçmeden önce her biri titizlikle denetimden geçiriliyor. Nakliyeden önce tüm ürünler test alanında uygunluk testine tabi tutuluyor” ifadelerini kullanan Harun Güran, “Kehan’ın tarama makineleri; CCS, BV, RINA, vb. gibi birçok uluslararası sınıflandırma kurumunun onayına sahip. Kehan, tarama makinesini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilecek güçlü bir mühendislik ekibi ile hizmet veriyor. Makineler, ihtiyaca göre dizayn edilebiliyor. Bu nedenle Kehan tarama makineleri tüm dünyada müşteriler tarafından büyük ilgi görüyor” açıklamalarında bulundu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Borusan Cat, sektöre yönelik ürün ve hizmetleriyle İzmir Marble 2022 Fuarı’nda

SONRAKİ HABER

Komatsu’nun mermere hayat veren modelleri İzmir Mermer Fuarı’nda sektörle buluşuyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share