İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Koçar Mermer, Komatsu PC450 ekskavatörden vazgeçmiyor!

Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren Koçar Mermer, mermer ocaklarında kullanmak üzere Temsa İş Makinaları’ndan bir sene arayla ikinci Komatsu PC450 ekskavatörü makine parkına ekledi.

 

İş makineleri ve maden makineleri üretiminde dünyanın önemli markası Komatsu’nun 1983 yılından beri Türkiye, Azerbeycan, Gürcistan distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, madencilik, mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren Koçar Mermer’e 1 adet Komatsu PC450 ekskavatör satışı gerçekleştirdi. Mermer ocaklarında faaliyet gösterecek Komatsu PC450 ile Koçar Mermer’in filosundaki toplam Komatsu PC450 sayısı dörde yükseldi. Koçar Mermer’in tercih ettiği Komatsu PC450 ekskavatör, bütün Komatsu modellerinde olduğu gibi gücü, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. İnşaattan madene geniş bir kullanım alanı bulunan model, en zorlu koşullarda yüksek performans ve verimlilikle çalışıyor. Komatsu’nun iş sahalarının ihtiyaçlarını göz önüne alarak Türkiye’ye özel donanımlarla sunduğu ağır hizmet tipi bu model, sınıfındaki en büyük yürüyüş motoruna ve cer dişlisine sahip. Bom kaynağı çelik döküm olan Komatsu PC450’nin tam boy makara muhafazası ve çift flanşlı makarası bulunuyor.

 

 

Kalite ve sağlamlık

Koçar Mermer Yöetim Kurulu Başkanı Muammer Koçar Temsa İş Makinaları çatısı altında ülkemizde hizmet veren Komatsu ile uzun soluklu iş birliklerine vurgu yaparak şunları söyledi: “Komatsu’nun kalitesini ve sağlamlığını biliyor, markaya güveniyoruz. Zorlu çalışma koşulları olan mermer ocaklarımızda Komatsu’nun dayanıklılığına güveniyoruz. Bu sayede işimizin sürekliliğini sağlayabiliyor, kesintisiz çalışabiliyoruz. Aldığımız satış sonrası hizmetler de yeni makine tercihimizde önemli rol oynuyor. Bu nedenle tercihimizi yine Komatsu’dan yana kullandık. Komatsu’ya ve Temsa İş Makinaları’na teşekkür ederiz,” dedi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Daha fazla üretkenlik ve düşük yakıt tüketimi

SONRAKİ HABER

Aksoy Hafriyat, yeni HMK 140 LC ile dar alanlarda yüksek performans elde ediyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share