İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KOMATEK 2024, büyük bir organizasyon ile İstanbul’da gerçekleşiyor

Bu yıl 17. düzenlenen KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı, 29 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (İFM) iş ve inşaat dünyasındaki ziyaretçilerini ağırlayacak. İMDER ve İSDER destekleriyle KOMATEK 2024, uluslararası düzeyde sektöre yönelik yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımında önemli bir rol üstleniyor.

İş makineleri sektörünü 33 yıldır bir araya getirip aynı zamanda buluşma noktası haline gelen KOMATEK, bu sene tercihini Türkiye’nin en büyük fuar alanı olan İstanbul Fuar Merkezinden (İFM) yana kullandı. 29 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde 17. düzenlenecek olan KOMATEK 2024, 35.000 metrekare kapalı ve 10.000 metrekare açık stant alanı ile birçok firmaya ev sahipliği yapacak olup, fuarın organizasyonunu SADA Uzmanlık Fuarları üstlenirken, fuarın ana destekçisi İMDER ve İSDER oldu.

Yeniliklere açık bir fuar KOMATEK 2024

Son yıllardaki global koşullar, çevre bilincinin öne çıkması, motor teknolojilerindeki gelişmeler ve daha temiz yakıtlarla çalışan makineler ile birlikte ortaya çıkan yeni makine ve teknolojiler, kullanıcılar ile sektörün ilgisini çekiyor. Elektrikli ve hidrojenle çalışan motorlar ve Stage 5 motorların tamamı KOMATEK 2024’de yakından incelenebilecek. Fuar, yeni firmalar, makineler, teknolojiler ve yeni yüzlerle misafirlerini ağırlayacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İMDER ve İSDER kongrede büyük ses getirdi

SONRAKİ HABER

Wirtgen Ankara geri dönüşüme yönelik çözümleriyle KUK2023’te yer aldı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share