İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wirtgen Ankara geri dönüşüme yönelik çözümleriyle KUK2023’te yer aldı

Ankara ATO CONGRESİUM’da 21-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Karayolu 5. Ulusal Kongresi ve Sergisi’nde (KUK2023) çok sayıda katılımcı yer aldı. Organizasyonda sergi alanı bulunan Wirtgen Ankara, yol ve altyapı sektörüne yönelik sunduğu geri dönüşüm teknolojileri ve makinelerini tanıttı. Firmanın sergi alanını ziyaret eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Wirtgen Ankara Genel Müdürü Uğur Girginkaya’dan ürün ve hizmetler kapsamında önemli bilgiler edindi.

Karayolları Genel Müdürlüğü ve Yollar Türk Milli Komitesi tarafından 21-22 Kasım 2023 tarihleri arasında Ankara ATO CONGRESİUM’da düzenlenen “Karayolu 5. Ulusal Kongresi ve Sergisi’nde yer alan Wirtgen Ankara, geri dönüşüm teknolojileri ve makinelerini tanıttı. Firmanın sergi alanına Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu ve beraberindeki heyet ziyarette bulundu. Bakan Uraloğlu, Wirtgen’in yol ve altyapı çalışmalarına yönelik sunduğu ürün ve hizmet çözümleri hakkında Wirtgen Ankara Genel Müdürü Uğur Girginkaya’dan detaylı bilgiler edindi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

KOMATEK 2024, büyük bir organizasyon ile İstanbul’da gerçekleşiyor

SONRAKİ HABER

ENKA Pazarlama, yeşil dönüşümün öncüsü olmaya devam ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share