İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu, İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda yer alacak

Yeni nesil iş makinesi modelleri ve yepyeni hizmet çözümleriyle iş makineleri sektöründe faaliyetlerde bulunan Komatsu, İzmir Mermer Fuar’ında yerini alacak.

Komatsu daha önce gerçekleştirdiği lansman etkinliğiyle birlikte tamamıyla yenilenen ürün grubunu ve yeni hizmet modellerini tanıtmıştı. Yeni nesil makineleri için sunmuş olduğu daha az yakıt tüketen yeni motor teknolojisiyle Komatsu, ürünleri için 3 yıl / 6.000 saat ücretsiz bakım ve komponent garantisi veriyor. Kullanıcılara; işletme giderlerini düşürme fırsatı sunduğu gibi, işletmelere projelerini daha hızlı tamamlama kolaylığı da sağlıyor.

Yeni Nesil Komatsu iş ve maden makineleri, ilk defa 26-29 nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan İzmir Mermer Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. AA 306 numaralı stantta yerini alacak olan Komatsu, ayrıca mermer ve maden sektöründe faaliyet gösteren işletmecilerin temsilcilerine yönelik sektörel çözüm paketlerini de tanıtacak. Operatör konfor ve verimliliği göz önünde bulundurularak tasarlanan yeni nesil Komatsu kabinleri ise kullanıcılar tarafından stantta yakından incelenebilecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HASEL, 2022 yılını başarılı yatırımlarla tamamladı

SONRAKİ HABER

“Kadınların istedikten sonra başarılı olamayacağı hiçbir iş kolu yoktur”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share