İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu kazıcı yükleyicilerde bahara özel avantajlı leasing kampanyası başladı!

Komatsu Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla kullanıcılara ödeme kolaylığı sunan avantajlı bir leasing bahar kampanyası başlattı. Leasing kampanyası kapsamında yüksek performans sunan Komatsu WB97R-5 ve Komatsu WB97S-5 kazıcı yükleyici modelleri kullanıcılara sunuluyor.

Komatsu, WB97 serisi kazıcı yükleyicilerde ödeme kolaylığı sunan yeni bir leasing kampanyası daha başlattı. Yapı Kredi Leasing iş ortaklığıyla düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılara %30 Euro peşinat ile 24 veya 36 ay vade seçeneğiyle sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihinde sona eriyor. Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan Komatsu WB97R-5 (ön tekeri küçük) ve WB97S-5 (dört tekeri eşit) kazıcı yükleyici modelleri yoğun uygulamaların söz konusu olduğu çalışma ortamında yüksek verimlilik sağlıyor. WB97R-5 ve WB97S-5 kazıcı yükleyici modellerinde operatör konforunu en üst seviyede tutmayı ve farklı uygulama gereksinimlerini karşılamayı hedefleyen Komatsu, her iki modelde de klima, forklift çatalı, teleskopik (uzar) bom, kırıcı tesisatı gibi özellikleri standart olarak sunuyor.

WB97 serisinin Komatsu imzalı 99.2 (hp) beygirlik motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlarken, bu modellerde standart olarak bulunan ön kova ve arka kova full joystick kontrolleri sayesinde operatörler çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. WB97 serilerinde yana konumlandırılan egzoz çıkışı ise ön pencereyi kapatmayarak operatörlere geniş bir görüş açısı sunuyor. Zorlu zemin koşulları düşünülerek tasarlanmış ve Komatsu’nun WB97 serisinde sunmuş olduğu sınırlı kaydırmalı diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor. WB97 serisinin her iki modeli için geçerli olan ve kullanıcılara avantajlı ödeme seçeneği sunan leasing kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Kullanıcılar www.komatsu.com.tr  adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri iletişim hattından kampanyayla ilgili detaylı bilgiyi edinebilecekler.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İnşaat malzemeleri sanayi ihracatı şubat ayında 32 milyar doları aştı

SONRAKİ HABER

Müteahhitler, fiyat farkı çözümünü bekliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share