İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KOMATSU ORİJİNAL PARÇALARINDA CAZİP AVANTAJLAR

İŞ VE MADEN MAKİNELERİ ÜRETİMİNDE DÜNYANIN LİDER MARKASI KOMATSU’NUN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ TEMSA İŞ MAKİNALARI, SATIŞ SONRASINDA 2 AVANTAJLI KAMPANYA BAŞLATTI. İŞ MAKİNELERİNE SATIŞ SONRASINDA DA DESTEĞİNİ KESMEYEN MÜŞTERİLERİNİ ÇÖZÜM ORTAĞI KOMATSU, HİDROLİK POMPA REVİZYON PARÇALARINDA %60’A VARAN İNDİRİM SUNARKEN, ORİJİNAL ZİNCİR ALIMLARINDA MAKET HEDİYE EDİYOR.

 

Ülkemizde distribütörlüğü Temsa İş Makinaları güvencesiyle yürütülen Japon dünya devi Komatsu, iş makinesi sahiplerine sunduğu çözümlerle sahadaki makinelerinin uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığını en uygun fiyatlar ve kampanyalarla devam ettirmesi için müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Sadece bir satış değil aynı zamanda bir hizmet şirketi misyonu ile müşterilerine her zaman çözüm sunma bakış açısı ile faaliyetlerini sürdüren Temsa İş Makinaları bu çerçevede müşterilerine her zaman uygun fiyatlarla sunduğu orijinal yedek parça kalitesi ve yetkili servis uzmanlığı ile sağlamlığı ve gücü ile öne çıkan Komatsu iş makinalarının ilk günkü performansını uzun yıllar devam ettirmesini sağlıyor. “Aynı fiyata orjinali varsa haydi Komatsu’ya” sloganıyla hayata geçen hidrolik pompa revizyon kampanyası kapsamında, Komatsu Yetkili Servislerinden yıl sonuna kadar PC200, PC300 ve PC400 ekskavatörlerinin hidrolik pompasını revizyona sokmak isteyen müşteriler orijinal yedek parçada %60’a varan indirimlerden yararlanabiliyor. Kampanya sayesinde Komatsu PC200, PC300 ve PC400 sahipleri avantajlı fiyatlarla, daha uzun yıllar orijinal Komatsu kalitesi ile makinelerinin üstün performanslarını koruyabilecekler. Ayrıca yıl sonuna kadar Komatsu yetkili servislerinde paletli Komatsu iş makinesinin zincirini, Komatsu kalitesini taşıyan orijinal zincirle yenileyen herkese PC210LC-10 maketi hediye ediliyor. Kampanya tüm Komatsu paletli iş makinesi zincirlerini kapsıyor.

 

KOMATSU VE TEMSA İŞ MAKİNALARI HAKKINDA

 İş makineleri ve maden makineleri üretiminde dünyanın lider markalarından olan ve bir asırdır yüksek kaliteli güvenilir ürünler sunan Japonya merkezli Komatsu markası, üstün teknoloji ve hizmet anlayışı ile müşterilerine segmentlerinin en iyi ürünlerini sunma amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 1983 yılından beri devam eden ve Türkiye’nin sektörde en uzun süreli distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, bu iş birliği çerçevesinde üstün Komatsu ürün ve hizmetlerini Türkiye ile birlikte Azerbaycan ve Gürcistan pazarlarına sunmaktadır. İstanbul Merkez Ofisi, İstanbul ve Ankara Teknik Merkezleri, Adana Ataşman Üretim Merkezi ve Türkiye’ye yayılmış 30 servis noktasında Komatsu müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sağlayan Temsa İş Makinaları, 2019 yılının Ağustos ayı itibarıyla %90 Marubeni Corporation ve %10 Sabancı Holding alt iştiraki ortaklık yapısı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İNŞAATTA DALGALANMA AZALDI, KRİTİK EŞİKTE DENGELENDİ

SONRAKİ HABER

JOHN DEERE GREYDERLERİ AYDIN-DENİZLİ OTOYOL PROJESİ’NDE

BENZER HABERLER
Total
0
Share