İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Komatsu’nun, bakım kampanyalarıyla iş makineleri ilk günkü performansında!

Yeni nesil iş makineleri ile ‘İş Makinelerinin Yeni Çağı’nı başlatan Komatsu Türkiye, sahadaki iş makinelerinin uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı ile çalışmalarına imkan sunan bakım kampanyalarını Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle hayata geçirdi.

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., iş makinelerinin sahada kesintisiz olarak çalışmalarına imkan sağlayan bakım kampanyaları ve servis hizmetleri ile, müşterilerine Komatsu sahibi olmanın ayrıcalıklarını hissettirmeye devam ediyor. Sunduğu hizmetler ile müşterilerinin güvenini kazanan Japon dünya devi Komatsu, bu anlayışla, satış sonrası makine performanslarını mükemmel seviyede tutmak ve beraberinde birçok avantajı sunmak amacıyla 3 ayrı kampanyayı hayata geçirdi.

Uzatılmış garanti kampanyası

Komatsu, ürünlerine duyduğu güvenle, garanti sürelerini yıl sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile 5 yıl / 12.000 saate kadar uzatma fırsatı sunuyor.

Hidrolik pompa revizyon kampanyası

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin, Komatsu ekskavatör sahiplerine özel sunduğu orijinal hidrolik pompa revizyonu kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyor.

Motor revizyon kampanyası

Yıl sonuna kadar geçerli motor revizyonu kampanyası, orijinal parçalarıyla Komatsu iş makinelerinin ömrünü uzatırken, ilk günkü güç ve verimliliği katkı sağlıyor. Yaygın servis ağı ile Komatsu iş makinelerinin kesintisiz çalışmasını sağlayan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., hayata geçirdiği kampanyalarıyla ürünlerinin arkasında duruyor, uzun yıllar ilk günkü gücü, performansı ve sağlamlığı en uygun fiyatlar ve kampanyalarla sunarak müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesiyle iş makinesi ve ekipman kiralama hizmetlerinin tek adresi: Platinum Rent

SONRAKİ HABER

Rubble Master kalitesi, ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye’de

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share