İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Rubble Master kalitesi, ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye’de

Müşterilerine en uygun çözümleri sunarak maksimum memnuniyeti hedefleyen ASKO GLOB ALL, yeni markaları bünyesine katmaya devam ediyor. Bu kapsamda Avusturya merkezli Rubble Master ile yapılan iş birliği sayesinde ürün yelpazelerini genişleteceklerini duyuran ASKO GLOB ALL Ürün ve Satış Müdürü Mesut Grit, “2024 yılı ve sonrasında mobil kırma eleme pazarının en önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

Uzman kadrosu ile 1999 yılından bugüne iş ve istif makineleri pazarında faaliyet gösteren ASKO GLOB ALL, yüksek stok hacmi ve geniş ürün çeşitliliğinin yanında müşterilerine sunduğu avantajlarla iş ve istif makineleri sektöründeki ihtiyaçlara yüksek kalite ile çözüm sağlıyor. Türkiye genelinde yaygın servis ağı ile hizmet veren firma, yedek parça bulunabilirlik oranı ile sorunsuz bir hizmet sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlıyor. ASKO GLOB ALL gerçekleştirdiği iş birliği ile mobil kırıcı üreticisi Rubble Master markasını çatısı altına ekleyerek; insanlığa, çevre ve evrensel değerlere bağlı iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunuyor.

Mesut GRİT – ASKO GLOB ALL Ürün ve Satış Müdürü

 “En büyük amacımız, sektöre doğru ekipmanlarla hizmet etmek”

Rubble Master ile yapılan iş birliği doğrultusunda detaylı açıklamalarda bulunan ASKO GLOB ALL Ürün ve Satış Müdürü Mesut Grit, “Tüm dünyada da yaygın olarak kullanılan mobil paletli kırıcıların, altyapı ve kentsel dönüşüm projeleri hızıyla Türkiye’de de, yakın gelecekte daha fazla talep göreceğine inanıyoruz. Firma olarak, doğal kaynakların korunması ve atıkların değerlendirilmesi gibi çevresel etkileri önemsiyoruz. Bu konulardaki gelişmeleri destekleyen düşüncelerimiz; bizi, dünyanın önde gelen mobil kırma ve eleme tesisleri üreticisi Rubble Master ile iş birliği yapmaya ikna etti. Ürün çeşitliliğimizi artırmak ve müşteri taleplerini daha geniş bir yelpazede karşılamak amaçlarımızdan bazılarını oluşturuyor. Ancak Türkiye inşaat ve madencilik sektörüne doğru ekipmanlarla hizmet etmek en büyük amacımız diyebilirim” dedi.

Siparişlerin, 2023 sonunda teslim edilmesi planlanıyor

Mobil kırıcı makineler üreten Rubble Master’ın Türkiye pazarındaki konumu hakkındaki bilgilere değinen Mesut Grit, Rubble Master’I Türkiye mobil paletli kırıcı ve eleme tesisleri pazarında ana oyunculardan biri olarak konumlandırma hedefinde olduklarını vurguladı. Mesut Grit, “Rubble Master’ın kırıcı ve eleme tesislerindeki tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi en büyük avantajlarımızdan biri olacak. Rubble Master ürünlerini, Türkiye’de tüm yıkım ve geri dönüşüm işlemlerinde, doğal taşların kırılması ve elenmesinde, her türlü altyapı inşaatlarında ve madencilik faaliyetlerinde tercih edeceğiz. Ürünlerimiz yıl sonuna doğru gelmeye başlayacak. Gelecek makineler için siparişler alındı” açıklamalarında bulundu.

 “Boyutlar, nakliye ve beslemeyi kolaylaştıracak şekilde dizayn ediliyor”

Markanın Türkiye’ye sunulacak olan ürünleri hakkında açıklamalar yapan Grit, sözlerine şu şekilde devam etti: “Rubble Master’ın 350 t/h kapasiteli RM 120X mobil darbeli kırıcısı ve uygun boyutlu ürün eleklerini getiriyoruz. RM 120X tüm diğer RM modellerinde olduğu gibi endüstrideki en iyi kapasite/ağırlık oranına sahip. Boyutları, nakliye ve beslemeyi kolaylaştıracak şekilde dizayn ediliyor. Düşük yakıt tüketimi, çok kolay işletilebilmesi ve nihai ürün şekli öne çıkan özellikleri arasında bulunuyor. Makine direk tahrikli veya hibrit olarak teslim edilebiliyor. Tüm RM kırıcılarında makineyi uzaktan işletmeye ve izlemeye imkan tanıyan RM XSmart arayüzü standart olarak sunuluyor.”

Gelen ilk makinelerle birlikte yedek parça stokları oluşturulacak

Rubble Master kırma eleme makinelerinin endüstrideki en kompakt makineler olduğunu söyleyen Grit, “Bu makineler, kolay taşınıyor ve dar alanlarda çalışabiliyor. Makine taş kırma işlemi yaparken bile yürüyebiliyor. Bunun yanında makinelerin boyutlarına nazaran yüksek kapasiteleri ve düşük yakıt tüketimleri, tüm dünyadaki müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Rubble Master, kompakt kırıcı pazarında dünya lideri bir konumda yer alıyor. Bu liderlik, Rubble Master’ın; birçok buluş ve yeniliği makinelerinde uygulaması sayesinde oluştu. ASKO GLOB ALL olarak müşterilerimizin makinelerini en verimli şekilde kullanabilmeleri en büyük hedefimiz. Gelen ilk makinelerle birlikte yedek parça stoklarımızı oluşturacağız. Tüm Türkiye ye yayılmış mevcut ASKO GLOB ALL satış sonrası hizmetlerinden destek alacağımız gibi sorumluluğu sadece Rubble Master olan servis ve yedek parça teknisyen kadromuzu da oluşturuyoruz” ifadelerini kullandı.

Geri dönüştürülme işlemi, ekonomiye büyük fayda sağlayacak

Türkiye’deki kentsel dönüşüm çalışmalarının hızla ilerlediğini bildiren Mesut Grit, “Ortaya çıkan milyonlarca ton yıkım atıkları, çok büyük bir ekonomik değere sahip. Bu malzemelerin uygun bir şekilde yerinde geri dönüştürülmesi ekonomimize büyük fayda sağlayacağı gibi doğal kaynakların ve çevrenin de korunmasına yardımcı olacak. Yine altyapı ve hafriyat çalışmalarında ortaya çıkan malzemelerin yerinde geri kazanılması inşaat maliyetlerinde de avantaj sağlayacak. Rubble Master mobil kırma ve eleme tesisleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de inşaat ve madencilik endüstrisine katkı sunacak. 2023 yılını, satış ve sonrası hazırlıkları ile tamamlayacağız. 2024 yılı ve sonrasında ise mobil kırma eleme pazarının en önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Komatsu’nun, bakım kampanyalarıyla iş makineleri ilk günkü performansında!

SONRAKİ HABER

HİDROMEK’in HMK 410 LC UHD paletli ekskavatörü, gücü ve performansıyla ŞAH-BAY İnşaat’ın gözdesi

BENZER HABERLER
Total
0
Share