İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Köprülü İnşaat, Sany’e güvenerek emin adımlarla ilerliyor

Köprülü İnşaat; hafriyat, peyzaj ve altyapı işleriyle üstlendiği prestijli hizmetlerini başarıyla gerçekleştiriyor. Müşterilerinin ihtiyaç ve çözümlerini karşılamak için Sany ekskavatörlerini kullanan firma, markaya olan memnuniyetlerini dile getiriyor. Köprülü İnşaat Sahibi Köksal Köprülü, “Sany’den aldığımız makinelerimizi her gün kullanmamıza rağmen şimdiye kadar bir arızasıyla karşılaşmadık” diyerek çalışmalarında performanslarını artırdıklarını dile getirdi. Sany’nin SY16C model mini ekskavatörünü kullanarak güç ve yükleme konusunda profesyonel olduğunu belirten Firma Sahibi Hasan Köprülü, Sany’e hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Sany, 1989 yılında küçük bir kaynak malzemeleri fabrikası olarak kurulduktan sonra bugün Çin’in en büyük, dünyanın ise beşinci büyük inşaat makineleri şirketi olarak hizmet veriyor. İş makineneleri sektöründe dünyanın en büyük 500 firması arasında yer alan Sany,her yıl toplam satış gelirinin yüzde 5 ile yüzde 7’sini Ar-Ge projelerine ayırarak dünyanın her yerindeki müşterilerine birinci sınıf ürün sunma hedefiyle hareket ediyor. Sany, ürün kalitesini sürekli geliştirmek için çalışıyor. Dünya çapında 15 lojistik ve parça dağıtım merkeziyle kapsamlı ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sağlamaya kararlı olan Sany, benzersiz avantajlarıyla daha iyi bir dünya inşa etmeye yardımcı olmak için çabalamaya devam ediyor.

“Sundukları çözümlerden dolayı Sany’e çok teşekkür ederim”

Hafriyat, peyzaj ve altyapı işlerinde faaliyet gösteren Köprülü İnşaat, geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu çözümler ile müşterilerine hizmet veriyor. Köprülü İnşaat Sahibi Köksal Köprülü, Sany’den aldığı makineler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Makine parkına ilk olarak Sany SY16C ekskavatörünü eklediklerini belirten Köksal Köprülü, “İşlerimizde kullanmak için ilk olarak Sany SY16C satın aldık. Daha sonra da bir ay geçmeden Sany SY35U ekskavatörünü makine parkımıza ekledik. Aldığımız makinelerden son derece memnunum. Her gün kullanmamıza rağmen şimdiye kadar bir arızasıyla karşılaşmadım. Sadece bir kere makinelerle ilgili bilgi almak için servis ekibini çağırdık. Çağırdıktan yarım saat sonra da yanımıza geldiler. Memnuniyetimiz dolayısıyla kısa bir süre içinde Sany’nin 16 tonluk makinesini de almayı düşünüyorum. Sağladıkları ürünler ve sundukları çözümlerden dolayı Sany’e çok teşekkür ederim” sözlerini kaydetti.

Köksal KÖPRÜLÜ – Köprülü İnşaat Firma Sahibi

Sany ekskavatörleri, Köprülü İnşaat’ın işlerinde verimliliği artırıyor

Firma Sahibi Hasan Köprülü, Sany’den aldıkları makinelerin verimliliğine dikkat çekerek, “Merhaba ismim Hasan Köprülü. Aile şirketimiz olan Köprülü İnşaat’ta yaklaşık 10 yıldır operatörlük yapıyorum. Sany’nin SY16C model mini ekskavatörünü yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Güç ve yükleme konusunda gayet profesyonel bir makine. Demir ve çelik aksamı son derece güçlü olan makineler bizlere yüksek verimlilik sağlatıyor. Yüke girerken zorlanmıyorum, dar yerlerde paleti açıp kapatabiliyoruz ve küreğimizi kesebiliyoruz. Kabin olarak levyeler tam olarak ele geliyor gayet iyi. Servisi, tanıtım amaçlı çağırmıştık buraya son derece ilgili davrandılar bize. Sany’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Serdar YAĞIZ – Operatör

“İkinci makine tercihim yine Sany’den yana olur”

Yaklaşık 33 yıldır operatörlük yaptığını dile getiren Serdar Yağız, “Sany’nin SY35U model ekskavatörünü 2 aydır kullanıyorum. Makinenin koparma gücünde ve yaptığı hareketlerde herhangi bir problem yaşamadım. Yürüyüşlerini, hidrolik sistemini, pompasını ve motorunu değerlendirdiğimizde güzel bir makine olduğunu söyleyebilirim. Kabininden çok memnunum. Görüş açısı operatöre kullanım kolaylığı sağlıyor. Sany SY35U aynı zamanda klimalı olduğu için bir operatörün rahat edebileceği en güzel konfora sahip. Sany ekibine de istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. Herhangi bir problem yok. Kendim almış olsam, ikinci makine tercihim yine Sany’den yana olur” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Petrol Ofisi Grubu bp’nin Türkiye’deki akaryakıt operasyonlarını satın alıyor

SONRAKİ HABER

“Borusan’da cam tavan yok, uzanırsanız hissedebilirsiniz”

BENZER HABERLER
Total
0
Share