İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, dünya pazarına sunuldu

Yer altı inşaat sahaları için özel olarak tasarlanmış olan Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, tünel açma ve yer altı ocakçılığının zorluklarına karşı çok yönlülük ve esneklik özellikleri sağlıyor. Ekskavatör, aynı zamanda operatör kabini güvenliği ve konforu da ön plana çıkarıyor.

Liebherr tünel ekskavatör serisi, dünya pazarına sunulan yeni R 930 tünel paletli ekskavatörü ile genişliyor. Colmar’daki (Fransa) Liebherr-France SAS’ta geliştirilen R 930 tüneli, R 924 kompakt tünelin yerini alıyor ve her türlü yer altı uygulamasında üst düzey performans gösteriyor.

Çelik gövdeli, Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü; şimdi çok daha güçlü!

Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, genellikle dar ve erişimi zor alanlar sunan yer altı inşaat sahalarının taleplerini mümkün olduğunca karşılamak üzere tasarlandı. Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, iki farklı uzunluktaki ataşmanı ve 2 x 45 derece açıyla dönebilen mesnete ile kazı profilinin takip edilmesini sağıyor. Makinenin kısa dönüş yarıçapı ve güçlü, korumalı LED farları, şantiye personeli ve duvarlarla çarpışma riskini önemli ölçüde azaltıyor. Ayrıca silindirler ve hortumlar, olası darbelere karşı maksimum koruma sağlayacak şekilde özel olarak konumlandırılıyor, böylece hasarlar sınırlandırılıyor. Ekskavatörün çelik gövdesi, onu çok sağlam bir makine haline getiriyor ve yer altı uygulamaları için ideal bir kullanım sunuyor. Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, aletlerin kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilmesine olanak tanıyan Liebherr hızlı bağlantı sistemi ile donatılabiliyor.

Yer altı şantiyelerinde çok yönlülük ve esneklik

Liebherr’in iki veya üç dişli sökücü kovası, yer altı inşaat sahalarında yüksek verimlilik sağlıyor. Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü, geniş bir uygulama alanını kapsayacak şekilde kesici veya çekiçle de donatılabiliyor. Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörünün tesviye bıçağı, düz bir zemin yüzeyi oluşturulmasına olanak tanıyor ve makineyi engebeli zeminde dengeliyor. Ayrıca alt takımı ve palet tahriklerini moloz darbelerine karşı koruyor.

Konforlu, tam korumalı operatör kabini

ROPS, FOPS ve FGPS sertifikalı operatör kabininin tamamı, arka ve yan izleme kameralarıyla birlikte maksimum şantiye güvenliği sağlıyor. Ayrıca elektronik bileşenleri için de korumaya sahip. Konforlu ve ergonomik Liebherr R 930 tünel paletli ekskavatörü operatör kabini, yer altı sahalarındaki tozlu ortamlara dayanacak şekilde donatıldı. Ekskavatör, temizlemesi kolay suni deri operatör koltuğu ve kafalık ile birlikte geliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Wirtgen yeni ürünü WRC 240(i) Rock Crusher’i pazarla buluşturuyor

SONRAKİ HABER

Yanmar, yeni ürünü ile ödülün sahibi oldu

BENZER HABERLER
Total
0
Share