İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

 MADENLERDE GÜVENİLİR ORTAĞINIZ: FLYGT 2201 VE YENİ SH VERSİYONU

MADENCİLİK OPERASYONLARINDA VE MADEN İŞLEMEDE SAĞLAM VE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER SUNAN XYLEM, MADENCİLİĞİN ZORLU ŞARTLARINA UYGUN “EXPROOF” POMPALARI İLE DİKKAT ÇEKİYOR. YENİ TASARIM FLYGT 2201 SERİSİ POMPALAR, PATLAYICI ORTAMLARDA ÇALIŞMAYA UYGUN OLMASININ YANI SIRA AŞINDIRICI MADDE İÇEREN SIVILARA DA DAYANACAK ŞEKİLDE TASARLANDI.

 

Madencilik operasyonlarında ve maden işlemede sağlam ve güvenilir çözümler sunan Xylem, maden endüstrisinde ilk tercih edilen firma olup drenaj pompaları Türkiye’de ve Dünya’da birçok madende başarı ile çalışıyor. Açık maden uygulamaları, mineral işleme uygulamaları, yer altı uygulamaları ile madencilik endüstrisine eksiksiz bir yelpazede sunduğu Flygt pompalar en zorlu koşullara dayanacak sağlamlıkta olup çok uzun süre sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanıyor. Flygt 2000 model klasik seri pompalar hem madenler hem de tehlikeli gaz alanları için onaylanmış ATEX sertifikalı modellere sahip. Bu seri içinde yer alan Flygt 2201 model pompalar partikül içeren kimyasal olarak agresif, mekanik olarak aşındırıcı ve viskozitesi yüksek sıvıları kolayca pompalayabiliyor. Yüksek krom alaşımlı dökme demir pervanesi ile aşınmaya karşı mükemmel bir dayanım gösteren Flygt 2201 model pompalar sadece 37 kW güç ile 138 metre basma yüksekliklerine ulaşırken 780 m3/sa debi verebiliyor.

2201 321 SH,Classic

PATLAYICI ORTAMLARDA ÇALIŞMAYA DAYANIKLI “EXPROOF” POMPALAR

Xylem’in patlayıcı ortamlarda çalışmaya uygun pompaları ile işinizi riske atmadan çalışma alanınızı ve personelinizi koruyabilirsiniz. Bu özellik, patlayıcı ortamlarda korumanın veya izolasyonun çok önemli olduğu birçok uygulamada bir zorunluluk olarak ön plana çıkıyor. Yeni tasarım 2201 SH serisi dökme demir patlamaya dayanıklı bu pompalar madenlerin zorlu doğasına rağmen açık ocak veya yeraltı maden ocaklarında her türlü susuzlaştırma sorununu çözmek için tasarlanmış, üretilmiş ve olağanüstü güvenilir pompalama sağlıyor.

 

ÖZELLİKLER

2201 serisi pompalar, ince tanecikler, kaya, kum, kil, çökeltiler veya diğer aşındırıcı madde içeren aşındırıcı sıvılara dayanacak şekilde üretilmiş, güvenilir pompalar olarak dikkat çekiyor.

2201 321 MT H,Classic

DÖKME DEMİR

Dökme demir pompalar, hem aşındırıcı sıvılar hem de klor içeren sıvılar için yeterince dayanıklı, son derece sağlam ve güvenilir pompalardır.

 

EX PROOF VERSİYON

Patlamaya dayanıklı belirli bir sıcaklık sınıfına göre güvenli elektrik muhafazası ile üretilmiş olan Ex proof pompalar, Temel Sağlık ve Güvenlik Düzenlemelerini ve standartlarını (EHSR) karşılayan ATEX yönergesine onaylı ve uyumlu.

Classic 2000 Dewatering Brochure

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DURA-SPİN YA DA YARI AÇIK PERVANE

Hidrolik aşınmaya dayanıklı seçenekler arasında benzersiz, yüksek verimli Dura-Spin kapalı pervane ve yarı açık pervane bulunuyor. 60 HRC sertliğe sahip krom alaşımlı döküm malzeme.

 

SICAK SIVILARIN POMPALANMASI

Bazı modellerin sıcak sıvıları (70° ve 90 °C’ye kadar) transfer edebilen versiyonları da mevcut.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

DİZEL BİTMEDİ!

SONRAKİ HABER

ZOR İŞLERİN YENİ HAKİMİ: HMK 500 LCHD

BENZER HABERLER
Total
0
Share