İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Makina Market okuyucuları en çok “Ekskavatör” izlemeyi seviyor!

Makina Market, ağustos ayının ilk anketini düzenledi. Haftalık anketleriyle okuyucularının görüşlerini öğrenen Makine Market, bu hafta “Türk sporu” olarak anılan iş makinesi izleme alışkanlığı hakkındaki görüşleri öğrenmek adına, “En çok hangi iş makinasını izlemeyi seviyorsunuz? Neden?” diye sordu.

Birçok insanın en büyük hobileri arasında yer alan “İş makinesi izleme” alışkanlığında iş makinesi ayrımı yapılıp yapılmadığını öğrenmek isteyen Makina Market, bu haftaki anketinde “En çok hangi iş makinesini izlemeyi seviyorsunuz? Neden?” sorusunu yöneltti. Derginin okuyucularının büyük çoğunluğu bu soruya “Ekskavatör” yanıtını verdi.

Anket seçenekleri arasında; ekskavatör, yükleyici, greyder-silindir, kazıcı yükleyici-telehandler yer aldı. Anket sonucunda Makina Market okuyucularının %78’inin en çok ekskavatör izlemeyi sevdiği ortaya çıktı. Ekskavatörü; %11 oranla yükleyici, %9 oranla kazıcı yükleyici-telehandler ve %2 oranla greyder-silindir makineleri takip etti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 7 Milyonluk tasarruf elde etti

SONRAKİ HABER

Komatsu kazıcı yükleyicilerde faiz destek kampanyası başladı!

BENZER HABERLER
Total
0
Share