İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MASKİ, mobil bakım ile iş makinelerine sahada destek veriyor

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mobil bakım ve onarım araçları ile bünyesinde bulunan araç filosuna kesintisiz destek sağlamaya devam ediyor.

İş makinelerine bakım ve onarım hizmetini kendi bünyesinde gerçekleştiren Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ), bu işlem ile bakım maliyetini azaltarak, hızlı onarımla çalışma alanlarında verimliliği artırıyor.

“Mobil bakım ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz”

Bakım ve onarım faaliyeti kapsamında Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren mobil bakım ve onarım araçlarıyla iş makineleri ve diğer araçların kontrolleri sağlandı. Çalışmalar sayesinde, araçların görev esnasında arıza yaşamalarının önüne geçilmiş oluyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde 17 ilçemizde devam eden yatırımların hızlı ve kaliteli bir şekilde ilerlemesi adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda 7 gün 24 saat sahada olan mobil bakım ve onarım araçlarımız ile bünyemizde bulunan araçların periyodik bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hizmetlerimiz esnasında araçlarımızın arıza yaşamasının önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca, bu uygulama sayesinde kurum bütçemize katkı sağlayarak kamu kaynaklarına da korumuş oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kaltun Maden ve Borusan Cat kadın istihdamı için güçlerini birleştirdi

SONRAKİ HABER

Van Gölü, kirlilikten arındırılıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share