İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MEKA, Yıldız Pazarda işlem görmeye başladı

Kırma eleme, madencilik ve hazır beton üretimi konusunda hizmet veren MEKA GLOBAL, Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKA) olarak 12.10.2023 tarihinde Borsa İstanbul’da gerçekleştirilen gong töreniyle Yıldız Pazarda ‘MEKAG.E’ koduyla işlem görmeye başladı.

Mehmet Kaybal tarafından Ankara’da ileri mühendislik projeleri geliştiren Ar-Ge ve inovasyon merkezi olarak 1987 yılında kurulan MEKA GLOBAL, kendini geliştirmeye ve her alanda değer kazanmaya devam ediyor. Borsa İstanbul’da gerçekleşen gong töreni ile Yıldız Pazarda 12.10.2023 itibariyle ‘MEKAG.E’ adıyla hizmet vermeye başlayan Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKA) değer üretmeyi sürdürüyor. Törene, Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, MEKA Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaybal, MEKA yöneticileri, Vakıf Yatırım, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Hareket, 11.350 tonluk tek parça yük ile yeni bir rekor kırdı

SONRAKİ HABER

Furkan Karaca: “MAF Altyapı olarak parkımızı Sany ile güçlendiriyoruz”

BENZER HABERLER
Total
0
Share