İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Furkan Karaca: “MAF Altyapı olarak parkımızı Sany ile güçlendiriyoruz”

İstanbul Beylikdüzü merkezli faaliyet gösteren MAF Altyapı, hem kamu hem de özel kuruluşlara gerçekleştirdiği projelerle çalışmalarını gerçekleştiriyor. Makine parkına kattıkları Sany ekskavatörleriyle işlerinde kolaylık sağladıklarını belirten MAF Altyapı Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Karaca, “Filomuzu genişlettikçe öncelikli tercihimiz Sany olmaya devam edecek” sözleriyle markadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

MAF Altyapı Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;2020 yılından bu yana dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla, ihale ve inşaat sektöründe faaliyet gösteriyor. Firma, asfalt kaplama, atık su ve yağmur suyu kanalı yapımı, kanalizasyon inşaatı, yönlendirilebilir yatay delgi, içme suyu isale hattı ve yol yapımı gibi çalışmalarda yer alarak projelere katkısını sürdürüyor. 120’ye yakın ekibiyle, Türkiye genelinde de hizmet ağını genişleten firma, makine parkını da Sany iş makineleriyle geliştirmeye devam ediyor.

Furkan KARACA-MAF Altyapı Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı

Kamu ve özel sektör projelerinde, çözüm ortaklığı sağlanıyor

Kamu ve özel sektörde birçok önemli yapısal projenin çözüm ortağı olmaya devam ettiklerini belirten MAF Altyapı Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Furkan Karaca, “Devletten aldığımız taahhütlü işlerle; liman, köprü, viyadük, çevre düzenleme gibi çalışmalarda yer alırken aynı zamanda özel sektörde; özellikle altyapı imalatları, içme suyu-atık su-yağmur su hatları isaleleri, dere deplaseler, peyzaj düzenlemeleri, yol bordür kaldırım çalışmaları ve prestij cadde düzenlemesi gibi birçok alanda faaliyetlerimize devam ediyoruz. MAF Altyapı Proje Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 3. yılımızı doldurmaya hazırlandığımız bu yıl içerisinde, 120 ye yakın çalışan personelimizle, gerek İstanbul da olsun gerekse İstanbul dışındaki çeşitli şehirlerinde çalışmalarımıza devam ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

 “En iyi ve hızlı verim alacağımız makine konusunda SANY’de karar kıldık”

Makine parkına kattıkları Sany SY155U ve SY215C LC ekskavatörleriyle çalışmalarını gerçekleştirdiklerini bildiren Karaca sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Geçtiğimiz 3 yılda, makine parkımıza; 4 adet asfalt robotu, 2 adet yama silindiri, 4 adet bekolader ve 4 adet ekskavatör katarak ekipman filomuzu hızla büyüterek yolumuza devam ettik. 16 ve 22 tonluk SANY SY155U ve SY215C LC ekskavatörlerimizi, bu yıl içerisinde filomuza katarak çalışmalarımızda kullanıyoruz. Sany ile çalışmaya şirketimizin ortağının vesile olmasıyla başladık. Daha önce Sany ile geçmişi olan ve kazık sektöründe faaliyet gösteren iş ortağımızın önermesi sonucu önce bir piyasa araştırması yapıp, ülkemizde faaliyet gösteren makinelerin değerlendirmesini yaptık. Araştırma yaptıktan sonra görüşmeler gerçekleştirerek katalog incelemelerinde bulunduk. Teknik veri incelemelerini ve kriterleri gözden geçirdikten sonra faaliyet alanımızda en iyi ve hızlı verim alabileceğimiz makine olarak Sany markasında karar kıldık. Böylece Sany ile olan maceramız bu şekilde başlamış oldu.”

Kamu ve özel sektör projelerinde, çözüm ortaklığı sağlanıyor

Sany’nin etkili satış sonrası hizmetlerinden son derece memnun olduklarını vurgulayan Karaca, “Sany’nin satış sonrası hizmetlerinde gerek çalışanların ilgisi gerekse tıkandığımız noktalarda bize müdahil olmaları noktasında gayet memnunuz. 7/24 esaslı çalışmaları bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Bildiğiniz üzere inşaat sektöründe çalışmalar; vardiya sistemiyle, gece-gündüz, saati belli olmayan bir zaman çizelgesinde yürütülüyor. Herhangi bir makinede kafamıza takılan uyarı, ikaz ya da bir problemle karşılaştığımız zaman bunun fotoğrafını çekip direkt telefondan arayarak ya da mail üzerinden Sany’nin yetkili kişilerine ilettiğimiz zaman anında geri dönüş yapıyorlar. Bu sebeple filomuzu genişlettikçe öncelikli tercihimiz Sany olmaya devam edecek. Hem Sany’nin global olarak yeniliklerini takip ediyor, hem de bu konuda bilgi almaya devam ediyoruz. Bunlar bizim ilk makinelerimiz, ilk çocuklarımız, ilk bebeklerimiz sayılır. Sany ile yola çıktığımız için çok memnunuz. Sany’e teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“Sany’e teşekkür ediyoruz”

Operatör Arif Macit: “12 yıldır ekskavatör operatörüyüm. Yaklaşık 4 yıldır Sany kullanıyorum ve performansından memnunum. Yırtıcısı özellikle çok güzel koparıyor. Makine seriliği çok güzel. Sany, yakıt konusunda tasarruflu ve Adblue sayesinde havayı da temizliyor. Operatörlerin konforunu düşünmüşler, koltukları kendimize göre ayarlıyoruz. Sany’e teşekkür ediyoruz.”

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MEKA, Yıldız Pazarda işlem görmeye başladı

SONRAKİ HABER

AYC İnşaat Şantiye Şefi Ülfet Başaran: “ENKA Pazarlama, bütün övgüleri hak ediyor”

BENZER HABERLER
Total
0
Share