İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

METSO OUTOTEC ASCENDUM MAKİNA GÜVENCESİYLE TÜRKİYE’DE

ASCENDUM MAKİNA, KIRMA ELEME EKİPMANLARININ LİDER ÜRETİCİSİ METSO OUTOTEC’İN TÜRKİYE AGREGA EKİPMANLARI DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ALDI. METSO OUTOTEC’İN MOBİL, YARI MOBİL VE SABİT KIRMA ELEME EKİPMANLARININ SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEK OLAN ASCENDUM MAKİNA AYNI ZAMANDA SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNDE YEDEK, AŞINMA PARÇALARI, SAHA SERVİSİ VE TEKNİK DESTEK HİZMETLERİNİ DE SAĞLAYACAK.

 

Ascendum Makina maden ve taş ocakları için sabit ve mobil kırıcılar başta olmak üzere pek çok ekipman ve çözüm sağlayıcısı Metso Outotec’in Türkiye agrega satış ve satış sonrası hizmetlerinin distribütörlüğünü aldı. Ağustos 2021 itibariyle başlayacak olan distribütörlük mobil, yarı mobil ve sabit kırma eleme ekipmanları gibi birçok Metso Outotec ürününün satış ve satış sonrası hizmetlerini kapsıyor.

 

 

Metso Outotec Kıdemli Başkan Yardımcısı Olli-Pekka Oksanen,”Ascendum, iş makineleri satış ve hizmetleri sağlamada güçlü ve tecrübeli bir şirket” diyen Oksanen şunları söyledi: “İşbirliğinin, agrega sektöründe yeni müşterilere ulaşma, mevcut müşterilere verilen hizmet kalitesinin ve hızının artırılması noktasında fayda sağlayacağına inanıyoruz.”

 

Ascendum Makina CEO’su Mahir Hocaoğlu, “Bu işbirliği, toplam agrega kırma ve eleme ürün yelpazemizi genişletiyor” diyen Hocaoğlu şöyle devam etti: “Ascendum Makina Türkiye’de premium müşteriye sahip bir şirket ve bu anlamda Metso Outotec de müşteri profilimize uygun kaliteye sahip bir marka. Yerel uzmanlığımızı Metso kalitesiyle birleştirerek müşteri memnuniyetini artırmak, agrega kırma ve eleme çözümleri konusunda müşterilerin tercih ettiği çözüm ortağı olmayı sürdürmek istiyoruz.”

 

600’den fazla çalışanı ile Türkiye genelinde üç ana bayi ve üç alt satış sonrası bayisi bulunan Ascendum Makine, altyapı projelerinde, yol yapım projelerinde, inşaat ve madencilik sektörlerinde kullanılan ekipman ve hizmetlerin Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştiriyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ARMUTLU BELEDİYESİ ALTYAPI İŞLERİ İÇİN TÜRKTRAKTÖR’ÜN YERLİ ÜRETİM İŞ MAKİNELERİNİ TERCİH ETTİ

SONRAKİ HABER

ACARYAYLA “HITACHI” İLE YEŞİLLENİYOR

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Mecalac, dönüm noktasını kutluyor

Mecalac, şantiye üretim hattındaki 70. yılını kutlayan damperli kamyon serisiyle bu yıl önemli bir dönüm noktasına imza atıyor.…
Total
0
Share