İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

MILLER FORMLESS’TEN YOL SEKTÖRÜNE BENZERSİZ ÇÖZÜMLER

GÜRAN MAKİNA GÜVENCESİYLE TÜRKİYE PAZARINDA YER ALAN MILLER FORMLESS, KULLANICILARINA BENZERSİZ ÇÖZÜMLER SUNUYOR. MARKANIN YÜKSEK PERFORMANSLI VE İŞE UYGUN OPTİMİZASYON SAĞLAYAN YAPISI İLE ÖNE ÇIKAN M-1000 FİNİŞERİ, YOL PROJELERİNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN ÜRÜNLER ARASINDA YER ALIYOR.

Müşteri taleplerine en uygun çözümler sunan Güran Makina, distribütörlüğü üstlendiği Miller Formless markasıyla yol projelerine en iyi ürünü ve hizmeti vermeyi amaçlıyor. Sunduğu ürünler arasında en çok tercih edilen M-1000 finişeri ile tüm yol projelerinde dikkat çekiyor. Yol Teknolojileri olarak Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran ile bir araya gelerek, Miller Formless markasıyla sektöre sundukları ürünler hakkında konuştuk.

Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran
MILLER FORMLESS KAYAR KALIP BETON FİNİŞERLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

Miller Formless, çeşitli tiplerde kayar kalıplı beton serme makinelerini müşteri ihtiyaç ve taleplerine göre sunuyor. Bu nedenle pazardaki her ürünün özellikleri birbirinden farklılık gösteriyor. M Serisi makinelerimizde John Deere motorlarının yanı sıra MF Smart Control Stringless sistemi bulunuyor. C Serisi makinelerimizde ise Kubota motoru mevcut. Makinelerdeki MF Smart Control Stringless telsiz teknolojisi, kayar kalıplı finişerin hem yatay hem de dikey çalışmasını kontrol eden elektronik bir takip çözümü olarak yer alıyor. Gelişen teknolojik çözümleri kullanarak işlerini daha verimli hale getirmek isteyen müteahhit firmalar, iş sahalarında geleneksel şerit hatları belirlerken gereken emeği ve zamanı azaltmak için telsiz teknolojisini kullanmaya başladı. Kayar kalıplı finişerlerimiz, dar yarıçaplı dökmelerin üstesinden gelmek için tasarlandı. Bu ürün grubunda yer alan M-1000 en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olarak yer alıyor. Bu finişer ile asfalt 24 inçe kadar dar bir yarıçapa kadar dökülebilirken ayrıca doğrudan kayar şekillendirme içinde kullanılabiliyor. M-1000 finişerimiz, bağımsız direksiyonlu dört palete sahip olup, hızlı dönüş ve manevra kabiliyeti sağlıyor. Ayrıca üç vibratöre, ağır hizmet tipi bir seksiyonel burguya ve yüksek hacimli bir yıkama sistemine sahip M-1000, opsiyonel olarak sol veya sağ tarafa dökebilecek şekilde üretilerek operatöre tüm kayar kalıp sürecinde görüş sağlamak üzere tasarlandı. Bu özelliklerin yanında 8 fit, 6 inç taşıma genişliğine ve 21.000 pound çalışma ağırlığına sahip bu kompakt finişer, hızlı ve kolay taşınma avantajını da kullanıcılarına sunuyor.

MİLLER FORMLESS KAYAR KALIPLI BETON FİNİŞERLERİN KULLANICILAR TARAFINDAN EN BEĞENİLEN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Müşteriler, kayar kalıplı serme ekipmanımızın güvenilir, kullanıcı dostu, yüksek performanslı ve uzun ömürlü olmasını çok beğeniyorlar. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, müşterilere gelecek için plan yapmalarına ve işlerini kurmaya odaklanmalarına yardımcı olarak uzun vadeli yatırım getirisi sağlıyor. Ayrıca profesyonel ekip tarafından oluşan müşteri hizmeti birimimiz, yüklenicilerin makine performansını optimize etmelerine ve karmaşık projeler için strateji oluşturmalarına en iyi çözümü sunuyor.

MİLLER FORMLESS KAYAR KALIPLI FİNİŞERİN MUADİLLERİNDEN FARKLARI NEDİR?

Yarım asırdan fazla süredir üretim uzmanlığıyla desteklenen Miller Formless, dünya çapındaki projelerde yüksek performanslı kayar kalıp serme çözümleri sunuyor. Son teknoloji ekipmanımızın onlarca yıldır en iyi şekilde hizmet vermesi ile benzersiz bir güvenilirlik sergilediğini kanıtlıyor. Miller Formless’ın otomatik kayar kalıp finişerleri, bu çok yönlü sistemleri her boyuttaki işler için ideal hale getiren kanıtlanmış bir makine konfigürasyonuna sahip. Sağlam motor gücü ve hidrolikler sistem ile maksimum güç, minimum yakıt tüketimi sağlıyor. Bu sayede hem üretkenliği hem de maliyet etkinliğini artırıyor. Geçmişte, makinelerimiz dökme sırasında üstün stabilite sağlamak için dört yollu bir sisteme dayanıyordu, ancak artan pazar talebi nedeniyle artık üç yollu seçeneği de müşterilerimize sunuyoruz. Makinenin yörüngesini otomatik olarak ayarlayan üç boyutlu telsiz kontroller, dar yarıçaplı senaryolarda bile betonun doğru şekilde yerleştirilmesini sağlamaya yardımcı oluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Enka Pazarlama Genel Müdürü Nadir AKGÜN: “İYİ BİR TAKIM YAKALARSANIZ, FIRTINA GİBİ ESERSİNİZ”

SONRAKİ HABER
HMK62T

HİDROMEK YENİ SÜRPRİZ ÜRÜNÜNÜ KOMATEK 2022’DE TANITACAK

BENZER HABERLER
Total
0
Share