İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

OPERATÖRLER HİDROMEK HMK 500 LC HD’Yİ YORUMLADI/HAYRETTİN ÜNAL MERMER

KONYA’NIN KULU İLÇESİ’NDE FAALİYET GÖSTEREN HAYRETTİN ÜNAL MERMER, MAKİNE PARKINI BÜYÜTÜRKEN TERCİHİNİ HİDROMEK’TEN YANA KULLANDI. PARKINA SON OLARAK HİDROMEK’İN HMK 500 LC HD PALETLİ EKSKAVATÖRÜNÜ KATAN FİRMA, ÜRETİMDEKİ VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRMAYA DEVAM EDİYOR.

KONYA’NIN KULU İLÇESİ’NDE FAALİYET GÖSTEREN HAYRETTİN ÜNAL MERMER, MAKİNE PARKINI BÜYÜTÜRKEN TERCİHİNİ HİDROMEK’TEN YANA KULLANDI. PARKINA SON OLARAK HİDROMEK’İN HMK 500 LC HD PALETLİ EKSKAVATÖRÜNÜ KATAN FİRMA, ÜRETİMDEKİ VERİMLİLİĞİNİ ARTTIRMAYA DEVAM EDİYOR. HAYRETTİN ÜNAL MERMER OCAĞI CEO’SU ENGİN ÜNAL, “KAPASİTESİ YÜKSEK BİR MAKİNE ALMAMIZ GEREKİYORDU. BU İHTİYACIMIZI HMK 500 LC HD PALETLİ EKSKAVATÖR İLE GİDERDİK. HİDROMEK’İ HEM YERLİ MARKAMIZ OLMASI HEM DE SATIŞ SONRASI HİZMETLERDEKİ KALİTESİ NEDENİYLE TERCİH ETTİK. İŞLERİMİZ AKSAMADAN DEVAM EDİYOR” DEDİ.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

NUH ÇİMENTO, İŞ MAKİNELERİNİ ELEKTRİKLİYE NASIL DÖNÜŞTÜRÜYOR?

SONRAKİ HABER
Çimsa Gri Çimento Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Barış Karahüseyin

ÇİMSA AFYON HAZIR BETON TESİSİ’NE GOLD SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK SERTİFİKASI

BENZER HABERLER
Devamını Oku

NUH ÇİMENTO, İŞ MAKİNELERİNİ ELEKTRİKLİYE NASIL DÖNÜŞTÜRÜYOR?

NUH ÇİMENTO, yeşil maden makinelerine dönüşüm projesi kapsamında dizel EKSKAVATÖRLERİNİ ELEKTRİKLİYE çevirdi. KARBON AYAK İZİNİ düşürmek amacıyla hayata geçirilen projede ekonomik ömrünü tamamlamış İŞ MAKİNELERİNİ elektrikle çalışacak şekilde dönüştürerek sahaya yeniden kazandırdıklarını ifade eden NUH ÇİMENTO GENEL MÜDÜRÜ HALİM TEKKEŞİN, “fabrikamızda dizel makine kullanımını 2030 yılına kadar sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi.
Devamını Oku

Çiçekmersan Mermer’in yükü ”HYUNDAI”nin omuzlarında

Burdur’daki ocaklarından çıkardığı mermerleri, dünyanın farklı ülkelerine ihraç eden Çiçekmersan Mermer, iş makinesi tercihini HYUNDAI’den yana kullanıyor. Çiçekmersan Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Çiçek, “Hasel gibi güçlü bir kuruluşun, HYUNDAI distribütörlüğünü üstlenmesiyle birlikte markaya olan güvenimiz daha da arttı” dedi.
Total
0
Share