İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Özbekistan’ın prestij projesi “Piramit Tower” Doka’ya emanet

Türkiye’de ve dünyada pek çok büyük çaplı projede sorumluluk üstlenen Doka, Piramit Tower projesine, özel kalıp, iskele ve mühendislik çözümleriyle katkı sağlıyor. Özbekistan’da düzenlenen UzBuild 2024 fuarında Doka yer alıyor. Doka, Özbekistan’da önem verilen Piramit Tower projesi, hızlı ilerleme sağlanması için ürün ve sistemlerde kullanarak farklı çözümler sunulacağı konusunda bilgiler verdi.

Doka, Irak’taki Baghdad Mall Alışveriş Merkezi, Orta Asya’nın en yüksek binası olan Özbekistan’daki Nest One Tower, Azerbaycan’daki Flame Towers ve Zaha Hadid’in son projelerinden biri olan Irak Merkez Bankası da dahil olmak üzere Orta Doğu ve Asya bölgelerindeki birçok büyük projede kapsamlı çalışmalarla birlikte güvenilirliği ve profesyonelliğiyle biliniyor.

Piramit Tower Rezidans, Doka kalitesiyle yükseliyor

Sektördeki tecrübesini yeni projelere aktarmaya devam eden Doka, Özbekistan’ın en prestijli projelerinden biri olan Piramit Tower Rezidans ve Ofis AVM projesine ürün ve hizmetleriyle katkı sağlıyor. Proje, Doka’nın projeye özel sunduğu kalıp-iskele sistemlerinin sağladığı hız ve güvenlik sayesinde yükseliyor.

Özbekistan’ın en önemli projesi

Piramit Tower Projesinde, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen en yeni ürünlerden oluşan geniş yelpazeden faydalanan Doka ekibi, Doka Xclimb 60 Hidrolik Tırmanır Kalıp Sistemi, Xclimb 60 Koruma Perdesi ve ReFormaX Perde Kalıp Sistemi gibi ürünleriyle çözümler sunarak yüksek katlarda zorlu hava koşullarına karşı en yüksek korumayı sağlarken, vinç kullanımını da en aza indiriyor.

Komplex yapı, tamamlandığında en prestijli projeler arasında yer alacak

Proje tamamlandığında 48 katlı ve 185 metre yüksekliğinde olacak olan Piramit Tower rezidans ve AVM Projesi, Özbekistan’ın en prestijli projelerinden biri olarak gösteriliyor. 2024 yılı içinde tamamlanması planlanan Piramit Tower, 10,670 metrekarelik alanda ofisler, rezidanslar ve sosyal alanlar içeren komplex bir yapı olarak faaliyet gösterilmesi planlanıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MPG A.Ş, Strenx® ile sıra dışı esneklik ile daha yükseğe erişiyor

SONRAKİ HABER

POWER TK, yeni genel müdürü ile şirket içi yapılanmasını güçlendiriyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share