İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

SANY ve Putzmeister’dan Çerkezköy’de stratejik buluşma

SANY Automobile CEO’su Ru’an Xiang ve Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml liderliğinde, firma yöneticileri Türkiye’de bir araya geldi. Ziyaret, Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç ve üst düzey yöneticilerin ev sahipliğinde gerçekleşti.

SANY Automobile CEO’su Ru’an Xiang ve Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml liderliğindeki yönetici ekibi tarafından Türkiye ziyaretleri kapsamında, Putzmeister Türkiye’nin Çerkezköy’deki modern fabrikası ziyaret edildi. Fabrika incelemesi sırasında, üretim süreçlerini yerinde gözlemleyerek, Putzmeister’in kalite standartlarına olan bağlılığını yakından inceledi.

Sektör inovasyonuna vurgu yapıldı

Ziyaret sırasında entegrasyon süreçlerine yönelik stratejiler değerlendirilirken, gelecekteki iş birliği projeleri ele alındı. SANY ve Putzmeister Türkiye’nin bu entegrasyon çabaları, her iki markanın güçlü bir sinerji yaratma ve sektördeki liderliklerini daha da pekiştirme vizyonunu yansıtıyor. Gerçekleşen buluşma, SANY’nin ve Putzmeister’ın geleceğe yönelik iş birliği ve sektöre yönlendirdikleri inovasyonun altını bir kez daha çizdi. Her iki şirket de, güçlü teknolojik altyapıları ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla sektördeki lider konumlarını sürdürmeye kararlı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Borusan’da cam tavan yok, uzanırsanız hissedebilirsiniz”

SONRAKİ HABER

İMDER ve İSDER kongrede büyük ses getirdi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share