İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TBB ve TMB’den KOMATEK 2022’ye tam destek

İMDER, İSDER, MİB, MAKFED ve KOMATEK fuarları organizatörü Sada Fuarcılık temsilcileri, 9-13 Mart’ta Antalya’da gerçekleştirilecek KOMATEK 2022 öncesinde Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Türkiye Müteahhitler Birliği’ni (TMB) ziyaret etti.

İMDER, İSDER, MİB, MAKFED ve KOMATEK fuarları organizatörü Sada Fuarcılık yetkilileri, Ankara’da gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Birol Ekici ve Türkiye Müteahhitler Birliği Genel Sekreteri Hasan Yalçın ile görüştü. Gerçekleştirilen ziyaretlerde TBB Genel Sekreteri Ekici, TBB üst yönetiminin KOMATEK 2022 fuarını ziyaret edeceğini ve Türkiye’deki tüm belediyelerin TBB vesilesi ile fuarımıza davet edileceğini bildirdi. TMB Genel Sekreteri Hasan Yalçın ise Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarını temsil eden Türkiye Müteahhitler Birliği’nin KOMATEK 2022 Fuarı’nı destekleyen kurumlar arasında yer alacağını belirtti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Alpay Mermer Makine Sorumlusu Sebahattin Bulat; “HITACHI, GÜÇ VE SAĞLAMLIK ANLAMINDA BİR NUMARA”

SONRAKİ HABER

Koparıcı Hafriyat, iş makinesinde aradığı özellikleri Hidromek’te buldu

BENZER HABERLER
Total
0
Share