İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TEMSA İŞ MAKİNALARI’NDAN SATIŞ SONRASI HİZMETLERDE DEVRİM YARATACAK BİR YENİLİK!

KOMATSU’NUN 38 YILDIR TÜRKİYE’DE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTEN TEMSA İŞ MAKİNALARI, TEKNOLOJİ VE İNOVASYONA YAPTIĞI YATIRIMLARLA İŞ MAKİNELERİ SEKTÖRÜNE SAĞLADIĞI FAYDA VE YENİLİKLERE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR. TEMSA İŞ MAKİNALARI, ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK TEKNOLOJİSİNİ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNDE KULLANARAK SAHADAKİ TEKNİK EKİBİN GÜCÜNE TEKNİK MERKEZLERDE BULUNAN KOMATSU UZMANLARININ GÜCÜNÜ DE EKLİYOR.

Dünyanın önde gelen iş ve maden makineleri üreticisi Komatsu’nun, 1983 yılından bugüne ülkemizdeki distribütörlük faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek müşterilerine üstün fayda sağlama hedefi ile büyüyen Temsa İş Makinaları, teknolojik yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Artırılmış gerçeklik teknolojisini satış sonrası hizmetlerine entegre eden firma, bu sayede sektörde bir ilke daha imza atarak sahadaki teknik ekibin gücüne teknik merkezlerde bulunan Komatsu uzmanlarının gücünü de ekliyor.

AYRICALIKLI HİZMET KALİTESİ

En yeni teknolojileri operasyonlarına entegre ettiklerini söyleyen Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner, “Temsa İş Makinaları olarak teknolojiyi müşterilerimizin faydası için her zaman işlerimize dahil ediyor ve bu sayede Komatsu kullanıcılarının işlerine değer katıyoruz. Sektöre kazandırdığımız pek çok hizmetin en yenisi olan artırılmış gerçeklik gözlüğü ile tespit ve müdahale süremizi minimuma indirdik. Amacımız sahalarında Komatsu iş makinalarını tercih edenlerin makinalarından duyduğu memnuniyeti en üst düzeye taşımak. Bu bakış açısı ve anlayış ile her geçen gün hizmet kalitemizi daha da ileriye götürmek için çalışıyoruz. Komatsu markasını tercih eden kullanıcıların dayanıklı, güçlü ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan üstün iş makinelerini, en yüksek hizmet kalitesi ayrıcalığı ile kullanmalarını amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

KOMATSU, ARTIRILMIŞ GÖZLÜK İLE SAHADA Kİ ÇALIŞMALARDA SÜREKLİLİĞİ SAĞLIYOR

Artırılmış gerçeklik gözlüğü sayesinde sahadaki teknisyenler, Temsa İş Makinaları Teknik Merkezleri’ndeki uzmanlarla anlık ve canlı olarak görüntülü bağlanabiliyor. Bu teknoloji sayesinde sahadaki teknisyenin makina üzerinde incelediği her görüntü ve ses anlık olarak Komatsu teknik merkezine ulaştırılıyor. Merkezdeki uzmanlar sahadaki teknisyenin gözünden makineyi inceleyebilirken aynı zamanda sahadaki teknisyenler de bu teknoloji aracılığı ile teknik merkezdeki uzmanların bilgisayarındaki görüntülere ulaşabiliyor. Uzmanların teşhisi ve teknisyenlerin müdahalesini bir araya getiren bu sistem ile Temsa İş Makinaları, Komatsu iş makinalarının sahadaki çalışmalarının sürekliliğini sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ORTADOĞU DİZEL, SLP MARKASININ TEMSİLCİLİĞİNİ ÜSTLENDİ

SONRAKİ HABER

Alpay Mermer Makine Sorumlusu Sebahattin Bulat; “HITACHI, GÜÇ VE SAĞLAMLIK ANLAMINDA BİR NUMARA”

BENZER HABERLER
Total
0
Share