İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Terex arazi vinçlerinin yeni distribütörü TSM Global oldu

Terex Cranes, engebeli arazi vinçlerinin Türkiye distribütörü olarak TSM Global’i atadı. Yapılan anlaşma ile TSM Global, RT serisi ile servis ve yedek parça hizmetlerini de Türkiye çapında sunmaya hazırlanıyor.

Finlay ve Fuchs markalarının da temsilciliğini yapan ve 2014 yılından bu yana ağır iş makinesi temsilciliğine devam eden TSM Global, İstanbul Genel Merkezinin yanı sıra, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, İzmir ve Trabzon’daki ofislerini de kapsayacak şekilde genişledi.

Terex’in en güncel modelleri TSM ile müşteriler ile buluşacak

Terex’in engebeli arazi vinçlerini temsil etme ve en yeni ürünleri müşterileriyle buluşturmayı amaçladıklarını belirten TSM Global Genel Müdürü Burak Ertuğrul, Terex ürünlerinin geniş bir coğrafyada bilinirliğinin olduğuna ve Türkiye pazarında da en güncel ürünleri pazarla buluşturacaklarına ve markanın iyi bir konuma gelmesi için hareket edeceklerini ifade etti.

“TSM’nin hizmet sunmaya olan bağlılığı değerlerimizle mükemmel bir uyum içinde”

Terex Arazi Vinçleri Kıdemli Satış Destek Müdürü Terex Stefania D’Apoli ise anlaşma kapsamında “Türkiye’de kaldırma sektörünün önemli bir oyuncusu olarak konumumuzu güçlendirmeye yönelik süregelen kararlılığımızın altını çiziyoruz. TSM, mükemmelliğe olan bağlılığı ve müşteri odaklı yaklaşımı nedeniyle bu bölgede sağlam bir itibar kazandı. TSM’nin hizmet sunmaya olan bağlılığı değerlerimizle mükemmel bir uyum içinde olup, müşterilerimizin uzman yardımı almasını ve yenilikçi, kanıtlanmış güvenilir çözümlere erişmesini sağlıyor” sözlerini kaydetti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Oytaş İnşaat, SANY iş birliği ile Gökçebelen Tünel Projesinde hız kesmiyor

SONRAKİ HABER

İMDER 12. Olağan Genel Kurul Toplantısı sektörü bir araya getirdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share