İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Türkiye iş ve istif makinesi sektörü, istikrarlı büyümesini sürdürüyor

Türkiye iş ve istif makineleri sektörü 2023 yılında satış hacmini artırmaya devam ediyor. Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) tarafından açıklanan verilere göre şubat ayında 856 adet yeni iş makinesi satışı, İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği’nin (İSDER) açıkladığı verilere göre ise şubat ayında 834 istif makinesi satışı gerçekleşti.

Türkiye İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) her ay iş makinesi satışları hakkında yeni bir rapor yayımlıyor. Açıklanan tahmini rapora göre 2023 yılının şubat ayında 856 adet yeni iş makinesi satışı gerçekleşti. 2023 yılı ocak ayı satışları ise 795 adet olarak kaydedilmişti. İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği’nin (İSDER) açıkladığı verilere göre 2023 yılında şubat ayında 834 istif makinesi satışı gerçekleşti. Açıklanan rapora göre ocak ayında aynı ürün gruplarında satış adedi 1.358 adet olarak kaydedilmişti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

2022 yılında dünya genelindeki iş makinesi satışları açıklandı

SONRAKİ HABER

Volvo CE, Volvo EC500 ekskavatörüne ilk bakış

BENZER HABERLER
Total
0
Share