İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

TVH Türkiye, Tuzla Şube’sinde önemli değişikliğe gitti

TVH Türkiye, İstanbul Tuzla Şube’sinde adres değişikliğine giderek, önemli yeniliklere imza attı. Firmanın Tuzla’daki yeni ofisi artık hem satış hem de ürün teslim noktası olarak hizmet verecek

 

Minenur Yenen – TVH Türkiye Müşteri Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı

Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün artıran TVH Türkiye, İstanbul Tuzla’daki şubesinde önemli değişiklikler yaptı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan TVH Türkiye Müşteri Geliştirme ve Pazarlama Danışmanı Minenur Yenen, “TVH olarak sizlere sağlamış olduğumuz hizmetin kalitesini her geçen gün arttırıyoruz. Yapmış olduğumuz analizler sonrası İstanbul Tuzla’da yer alan TVH şubemiz, 26 Ekim 2020 tarihi itibariyle Mescit Mahallesi, Demokrasi Caddesi, Ulugüney Sokak A Blok No:40-41 Orhanlı Tuzla/İSTANBUL adresine taşındı. Tuzla şubemizin deposunda yer alan bütün stok mallarımızı Hadımköy depomuza transfer ediyoruz. Tuzla’daki yeni ofisimizden müşterilerimize hem satış ofisi hem de ürün teslim noktası olarak hizmet vereceğiz” dedi.

 

Daha geniş ve çeşitli stok

Yapılan değişikliklerin müşterilere daha faydalı olacağının altını çizen Minenur Yenen, “Bu değişikliklerin müşterilerimize daha fazla fayda sağlayacağına inanıyoruz. Örneğin; daha geniş ve daha fazla çeşide sahip bir stoğa hızlı erişim gibi. Hadımköy depomuzdan müşterilerimize çok çeşitli yedek parçalar ve aksesuarların yanı sıra koltuklar, tekerler, zincirler, çatallar, ataşmanlar, elektronik parçalar, filtreler ve çok daha fazlasını sunabileceğiz. Ticari ilişkilerimizi güçlendirmek ve müşterilerimizin bize olan güvenine teşekkür etmek için 26 Ekim – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Hadımköy depomuzdan Tuzla ürün teslim noktasına ücretsiz nakliye imkanı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Tuzla Yeni Ofis teslimat noktası

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yeni Komatsu PC500, sahada daha güçlü, üretimde ve yakıtta daha verimli!

SONRAKİ HABER

ELS Lift’ten Fatih Vinç Nakliyat’a özel üretim pembe platform

BENZER HABERLER
Total
0
Share