İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Volvo CE, yeni ürünü EW240 ile sıfır emisyonlu çalışmaya katkı veriyor

Sürdürülebilir çalışmalarıyla öne çıkan Volvo CE (Construction Equipment), geri dönüşüm sektörü için önemli bir çalışmaya daha imza attı. Özenle tasarlanan Volvo EW240 Elektrikli Malzeme Taşıyıcı, kullanıcılarına sessiz çalışma olanağı sağladığı gibi birçok özelliği de birlikte sunuyor. Volvo CE’nin, piyasaya yeni sürdüğü şebeke hattına kablo ile bağlanan EW240, kullanıcılarını yeniden şarj zahmetinden kurtararak sıfır emisyonu vadediyor.

Volvo CE, sıfır emisyonlu makineleriyle sektöre katkı sağlamaya devam ediyor. Volvo EW240 Elektrikli Malzeme Taşıyıcı da şirketin sıfır emisyonlu makine serisinin en yeni üyesi oluyor. Neredeyse sessiz ve sıfır emisyonlu elektrik çözümleri sunarak, müşterilerinin daha sürdürülebilir bir şekilde çalışıp dönüşüm yolculuklarını tamamlamalarının yanı sıra operasyon maliyetlerini de düşürmelerine destek oluyor.

Elektrikli EW240, konforu ve performansı destekleyen özellikleriyle öne çıkıyor

Dünyanın en çok bilinen markaları arasında yer alan Volvo iş makineleri, kullanıcılarının konforunu düşünürken, yaptığı yeniliklerle de müşterilerin beğenisini kazanıyor. Güvenirlik ve sürdürülebilirlik alanında EW240 Elektrikli Malzeme Taşıyıcı sınıfının en iyisi olmaya aday. Sıfır egzoz emisyonu ve neredeyse sessiz çalışmasıyla, tüm saha koşullarında gürültü kirliliğinin önüne geçiyor. EW240 Elektrikli Malzeme Taşıyıcı, operatör kabininde ısıtmalı ve süspansiyonlu koltuk, daha iyi görüş için düz makine kaputu, arka ve yan görüş kameraları ve LED ışıklar ile operatör konforuna destek sağlıyor. Ayrıca makinede daha iyi çalışma alanı ve görüş açısı sağlamak için 5 metre yüksekliğe çıkabilen bir kabin sistemi de mevcut.

Maliyetler azalıyor

EW240 kullanıcılarına daha az maliyetle alışılagelmiş makinelerin sağladığı performansın daha iyisini vadediyor. Yeni ürünün detayları hakkında açıklama yapan Volvo CE, elektrifikasyon sayesinde, EW240 Elektrikli Malzeme Taşıyıcının saha çalışma bölgeleri arasında daha uzun süre gidebildiğini, bunun da dizel alternatifiyle karşılaştırıldığında daha düşük bakım maliyetleri ile gerçekleştiğini belirtiyor. Ayrıca Volvo CE, motor yağı, filtreler ve su ayırıcı gibi motorla ilgili sarf malzemelerinin bulunmamasının arıza sürelerini ve maliyetleri de azalttığını belirtti.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

CTT Expo tarihindeki en büyük fuarı Moskova'da gerçekleştiriyor

SONRAKİ HABER

Caterpillar, yeni nesil ürünleriyle sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya devam ediyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share