İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wirtgen Ankara’dan Sarılar İnşaat’a dev teslimat

Türkiye’nin en büyük iş makinesi kiralama firmalarından biri olan Sarılar İnşaat, Ankara Büyük Şehir Belediyesi Kışla Mücadele Programı kapsamında Wirtgen Ankara’dan 20 adet John Deere 620 GP model greyder satın aldı.

Geniş makine parkı ile her türlü projeye ve makine ihtiyacına destek veren, Türkiye’nin en büyük iş makinesi kiralama firmalarından biri olan Sarılar İnşaat, yol çalışmaları ve yol projelerinde kullanmak üzere Wirtgen Ankara’dan 20 adet John Deere 620 GP model greyder satın aldı. Ankara Büyük Şehir Belediyesi Kışla Mücadele Programı kapsamında kullanılması planlanan greyderler, Wirtgen Ankara tarafından Sarılar İnşaat’a Ankara Büyük Şehir Belediyesi Etimesgut tesislerinde törenle teslim edildi. Ankara Büyük Şehir Belediyesi Etimesgut tesislerinde teslimat töreninin ardından Almanya’dan gelen eğitmenler, John Deere 620 GP model greyderler hakkında Sarılar İnşaat çalışanlarına teorik ve pratik eğitimler verdi.

John Deere greyderler, kullanıcılardan tam puan alıyor

Yüzde 100 Amerikan üretimi olan John Deere greyderler Türkiye’de birçok firma, belediyeler ve devlet kuruluşları tarafından kullanılıyor. Bunların yanı sıra hem joystick hem de direksiyon ile kullanılabilen John Deere 620 GP ve 670 GP model greyderler kullanıcılarından tam puan alıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TMB, “İnşaat Sektörü Analizi” raporunda Türkiye’nin durumunu aktardı

SONRAKİ HABER

Develon İş Makinaları, Ordu OSKİ'nin altyapı projelerinde baş rolde

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share