İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Develon İş Makinaları, Ordu OSKİ’nin altyapı projelerinde baş rolde

Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ), altyapı projelerinde kullanılmak üzere Develon İş Makinaları’nın güçlü ve verimli DX140LC-7 model paletli ekskavatörlerini tercih etti. Develon’un üstün teknoloji ve dayanıklılığına sahip paletli ekskavatörleri, Ordu OSKİ’nin altyapı çalışmalarında başrol oynayacak.

DX140LC-7 model paletli ekskavatörler, modern tasarımı, yüksek performansı ve çevre dostu özellikleri ile öne çıkıyor. ASKO GLOB ALL distribütörlüğünde Türkiye pazarında yer alan Develon İş Makinaları, Ordu OSKİ’nin tercihiyle, şehrin altyapısının güçlendirilmesinde önemli bir rol üstleniyor. Bu iş birliği, Develon’un sektördeki güvenilirliğini bir kez daha kanıtlarken, Ordu’nun altyapı çalışmalarında daha modern ve verimli bir yaklaşım sunmaya yönelik bir adımı temsil ediyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Wirtgen Ankara’dan Sarılar İnşaat’a dev teslimat

SONRAKİ HABER

2023 yılında inşaat malzemesi ihracatı 29,38 milyar dolar oldu

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share