İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

XCMG’nin özel tasarım greyderi, Türkiye’deki yol çalışmalarında görev başında!

Dünyanın en büyük üçüncü iş makineleri üreticisi XCMG’nin özel tasarım greyderi, 22. IAI Ödülü’nde bronz ödülünü kazandı. Çin’in mitolojik karakterlerinin detaylarını barındıran tasarımıyla dikkat çeken 220 beygir gücündeki ödüllü GR2205 Serisi’ni Türkiye’de Eskişehir bölgesi manyezit madeni alanında faaliyet gösteren Nemli A.Ş, parkına kattı.

Enka Pazarlama distribütörlüğünde Türkiye’de boy gösteren XCMG’nin motorlu greyderleri, özel tasarım detaylarıyla ödül kazanırken, sahip olduğu birçok avantajlı özellikleriyle de firmalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Özel tasarımıyla 22. IAI Ödülü’nde bronz ödülünü kazanan ve Nemli A.Ş’ye teslim edilen GR2205 Serisi;mavi ejderha, beyaz kaplan, suzaku ve bazaltik isimli dört Çin mitolojik ejderhasını yansıtacak tasarımlarla boyandı. Yapılan dekorasyon çalışması, Doğu’nun eşsiz güzelliğini ve cazibesini yansıtırken XCMG’nin üretim gücündeki büyüklüğü ile dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusundaki güvenini gösteriyor. XCMG’nin benzersiz boyama tasarımı, seçkin tasarımları onurlandıran prestijli yarışmada 22. IAI Ödülü’nde bronz ödülünü kazandı. XCMG, yaratıcı tasarımı ve güçlü pazar etkisi ile ödülü kazanan tek iş makinesi üreticisi oldu.

Tasarım ödüllü greyder Türkiye’de

Çin mitolojik tasarımına sahip XCMG GR2205 serisi motorlu greyderin Türkiye’de yol projelerinde faaliyet gösterdiğini belirten XCMG yetkililer, “XCMG’den Çin mitolojik tasarımlı greyder satın alan Nemli A.Ş, manyezit madenlerinin yol çalışmalarında faaliyet gösteriyor. Firma, tasarım ödüllü GR2205 greyderi, Türkiye’deki manyezit madenleri projesinde yol yapım ve bakım çalışmalarında kullanıyor” sözlerini kaydetti.

“GR2205 benzersiz bir kullanım deneyimi sunuyor”

XCMG GR2205 greyderin tercih edilmesinde birçok faktör yer aldığından bahseden yetkililer, greyder ile ilgili öne çıkan özellikleri şu şekilde paylaştı: “GR2205’in, yüke duyarlı hidrolik sistemi, insan-bilgisayar etkileşimi, elektro-hidrolik kontrollü park freni ve entegre kürek bıçağı, proje alanlarında konfor ve pratik çalışmayı bir arada sunuyor. Yüksek güvenlik donanımı kapsamında; daha güçlü yükleme kapasitesi, sağlam ve dayanıklı raf yapısı, standart hava ön filtresi ve giriş havası, ön ısıtma sistemine sahip arka ve ön akslar, 50 santigrat derecede ısı dağıtma performans gereksinimini karşılıyor. Akıllı kontrol kısmında; değişken güç kontrolü, hız sabitleme fonksiyonu, bağımsız soğutma sistemi ve sıcaklık kontrolüyle park halinde vites geçişlerini önleme fonksiyonu kullanım kolaylığı sağlıyor. Daha kapsamlı aydınlatma sistemi, geri görüş kamerası, çift acil durdurma kontrolü, yakıtın yere doldurulması, daha iyi görüş, çift dikiz aynası ve çift devreli fren sistemi ise güvenliği üst düzeye çıkartıyor. Ayrıca operatörün kullanım konforunu artıran GR2205, optimize edilmiş kabin içi kontrol düzeni, daha konforlu süspansiyonlu koltuk ve ısıtma ve soğutma klimalarına sahip çepeçevre klima kanallarıyla da benzersiz bir kullanım deneyimini beraberinde sunuyor.”

 “GR2205 çalışma koşullarına çok iyi uyum sağlıyor”

Enka Pazarlama’dan satın aldıkları XCMG GR2205 greyder yatırımı hakkında konuşan Nemli A.Ş yetkilisi “Türkiye’deki manyezit madenleri projesinde yol yapım ve bakım çalışmalarındaki projemize, 45 TIR, 8 nakliye kamyonu ve çok sayıda iş makinesiyle faaliyet gösteriyoruz. Enka Pazarlama’nın Türkiye pazarına sunduğu XCMG GR2205 greyderler Türkiye’deki çalışma koşullarına çok iyi uyum sağlıyor, istikrarlı ekipman durumu ve inşaatta yüksek güvenilirlik gösteriyor. Çin mitolojik yaratıkları detaylarıyla tasarlanan greyderi çok seviyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

İBB, metrobüs hattını beton yola çeviriyor

SONRAKİ HABER

Özka Lastik, Turquality desteğiyle yurtdışı hedeflerine ivme kazandırıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share