İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

YENİ HMK 500 LCHD EN ZOR GÖREVLERE HAZIR

HİDROMEK’İN H4 SERİSİNE AİT EN YÜKSEK TONAJLI EKSKAVATÖRÜ HMK 500 LCHD, SAHALARDA YERİNİ ALMAK İÇİN HAZIR. ÖZELLİKLE ALT ŞASİDE YAPILAN REVİZYONLAR, AĞIR HİZMET TİPİ YAPISININ GÜÇLENDİRİLMESİ VE GELİŞTİRİLEN TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE ÜSTÜN DAYANIKLILIK SUNAN HMK 500 LCHD, SAĞLAM VE DENGELİ YAPISI İLE EN ZOR ÇALIŞMA ŞARTLARINDA GÜÇLÜ VE KESİNTİSİZ PERFORMANS SAĞLIYOR.

 

Maden, mermer ve büyük inşaat sahaları gibi en ağır çalışma koşullarının hakim olduğu sahalarda kesintisiz çalışma imkanı sunan HMK 500 LCHD paletli ekskavatör, ihtiyaç duyulan güç, dayanıklılık, üst düzey performans ve uzun ömürlü kullanımı sahaya taşıyor.

 

GÜÇLÜ, DAYANIKLI, DENGELİ

HMK 500 LCHD paletli ekskavatör, H4 Serisinde ağır hizmet tipi yapısının güçlendirilmesi ve geliştirilen teknolojisi sayesinde daha fazla dayanıklılık, maksimum performans, operatör konforu ve kullanım kolaylığı sunuyor. 3,2 metreküp kova kapasitesi ve 6,3 metre standart bom uzunluğu bulunan HMK 500 LCHD’de yer alan teknolojik donanımlar performansı ve üretkenliği artırıyor. HMK 500 LCHD sağlam ve dengeli yapısı ile kullanıcısına zorlu iş koşullarında sorunsuz ve sürekli çalışma imkanı sağlıyor.

 

DAHA SAĞLAM

H4 Serisinde daha mukavim malzemeler kullanılarak güçlendirilmiş arm, bom yapısı, yürüyüş takımları ve ataşman grubunda yapılan geliştirmeler sayesinde daha dayanıklı bir yapıya sahip olan HMK 500 LCHD; mermer, maden ocakları ve büyük inşaat sahalarında ihtiyaç duyulan gücü ve sağlamlığı sağlayarak yüksek performanslı ve uzun ömürlü kullanım sunuyor.

 

AĞIR SAHA ŞARTLARDA OFİS KONFORU

Operatörün rahat ve konforlu şekilde çalışmasını ve makineyi kolaylıkla kontrol edebilmesini sağlayan HMK 500 LCHD, ısıtmalı, hava süspansiyonlu ve 35 derece yatırılabilir koltuk, oransal kontrollü pedal ve joystick’ler, motor hızı kontrol tuşu, OPERA Kontrol Sistemi, dokunmatik operatör ekranı, tavan lambası, bardak tutucu, sıcak-soğuk dolabı gibi pek çok donanım ve seçenek sunuyor. FOPS özellikli kabine sahip makinede bulunan kırmızı tutamaklar, yan ve arka kameralar ile uyarı sistemleri hem kullanıcının hem de makinenin çevresinin güvenliğini sağlıyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

JOHN DEERE, EKSKAVATÖRLER İÇİN SMARTGRADE'İ PİYASAYA SÜRDÜ

SONRAKİ HABER

BENZER HABERLER
Total
0
Share