İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

JOHN DEERE, EKSKAVATÖRLER İÇİN SMARTGRADE’İ PİYASAYA SÜRDÜ

JOHN DEERE, KUZEY AMERİKA’DAKİ 210G LC VE 350G LC EKSKAVATÖRLERİNDE SMARTGRADE’İN PİYASAYA SÜRÜLMESİYLE TESVİYE KONTROL ÇÖZÜMLERİNİN KAPSAMINI ARTIRACAĞINI DUYURDU.

 

Fabrikada kurulan 3D SmartGrade sistemi, işte daha fazla üretkenlik ve doğruluk sağlamak ve her seviyedeki yüklenicilere kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlandı. John Deere Çözüm Pazarlama Müdürü Justin Steger, “Ekskavatör serimize SmartGrade gibi hassas teknolojiyi dahil ederek, operatörlerimizin yeteneklerini geliştirirken iş sahası üretkenliğini ve verimliliğini artırıyoruz. Ancak, herkese uyan tek bir çözüm yok ve yükleniciler, doğru teknolojiyi iş ihtiyaçlarıyla eşleştirmek için seçeneklere ihtiyaç duyuyor. Müşterilerimizin sınıf yönetimi yolumuzun esnekliğinden gerçekten faydalandığı yer burasıdır” dedi. John Deere, ekskavatörleri için aralarından seçim yapabilecek SmartGrade, SmartGrade-Ready, 2D, 3D Grade Guidance ve 2D Grade Guidance olmak üzere dört seviye yönetimi seçeneği sunuyor. Ayrıca John Deere, müşterilerin teknolojiyi kendi hızlarında kullanabilmeleri için her bir sınıf yönetimi seçeneği için yükseltme kitleri sunuyor. Bir SmartGrade ekskavatör, operatörün pürüzsüz ve doğru bir kalite elde etmesi için bom ve kepçe işlevlerini otomatikleştiriyor. Doğru yatay ve dikey konumlandırma için GNSS konumlandırma teknolojisini kullanan makine, bom ve kepçe hareketlerini hassas bir tasarım hedefine göre kontrol ediyor. Bu, operatörün eğimi korumak için sistem bomu kaldırıp indirirken kol işlevini kontrol etmeye odaklanmasını sağlıyor. Steger, “John Deere, her yüklenicinin farklı iş ihtiyaçları olduğunu ve dolayısıyla yatırımlarının geri dönüşü söz konusu olduğunda farklı gereksinimleri olduğunu anlıyor. SmartGrade, her işlemin teknolojinin sunduğu gelişmelerden yararlanmayı hak ettiğine olan inancımızı pekiştiriyor” dedi.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MERMER SEKTÖRÜNÜN KADIN GÜCÜ: ALPAY MERMER MADENCİLİK

SONRAKİ HABER

YENİ HMK 500 LCHD EN ZOR GÖREVLERE HAZIR

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share