İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yolu Doka ile kesişenler, düşüncelerini #BenceDoka etiketiyle anlatıyor

Instagram ve LinkedIn’de başlatılan sosyal medya kampanyasının ilk paylaşımını yapan Doka Kalıp İskele Genel Müdürü Ender Özatay, “Bence Doka emek ve güven demektir” yazarak tüm çalışanlara teşekkür etti.

Ender ÖZATAY – Doka Kalıp İskele Genel Müdürü

Türkiye’de 1999 yılında faaliyetlerine başlayan ve kalıp ve iskele sektörünün önde gelen markalarından olan Doka, mega proje olarak nitelendirilen 1915 Çanakkale Köprüsü ve Otoyolu, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Projesi, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde yer alan Ziraat Finans Kuleleri projesi, Osmangazi Köprüsü, Nissibi Köprüsü, İstanbul Havalimanı, Kömürhan Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Eyiste Viyadüğü ve bu projelerin yanında birçok projede de tercih edildi.

“Doka emek ve güven demektir”

Kalıp ve iskele konusunda bölgesinin lider firması olan Doka Türkiye, #BenceDoka etiketiyle bir sosyal medya kampanyası başlattı. Sosyal medyada yapılan kampanya kapsamında Doka çalışanları, iş ortakları ile kariyer yolculuklarına destek olduğu ve büyük önem verdiği üniversite öğrencileri Doka ile ilgili düşüncelerini paylaşıyor. Kampanyanın duyurusunu ve ilk paylaşımını yapan Doka Kalıp İskele Genel Müdürü Ender Özatay, paylaşımında Doka ekibinin çalışırken çekilmiş çeşitli fotoğraflarına yer vererek, “Başlamadan ilk ben söylemek istedim: #BenceDoka emek ve güven demektir. Tüm arkadaşlarıma emekleri için teşekkür ederim” notunu düştü.

“#BenceDoka olmazı oldurandır”

Kampanya kapsamında yapılan paylaşımlarda Doka ile temas etmiş kişilerin düşünceleri, fotoğrafları, adları ve mesajları yayımlanıyor. Şimdiye kadar yapılan bazı paylaşımlar ise şöyle:

­“BenceDoka başarı ve kalitede fark yaratmak demektir”

­“Bence Doka, olmazı oldurandır”

­“Bence Doka, sektörün temel taşıdır, altyapısıdır, sürekli takip edilenidir”

­“Bence Doka, en iyi arkadaşınız, en güveneceğiniz insan, ailenizin bir bireyidir”

Başarısı 150 yılı aşan tecrübesinden geliyor

İnşaat sektörünün temel unsuru olan kalıp ve iskele alanında yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla öne çıkan Doka, dünya çapında hız ve iş güvenliği konularında inşaat sektöründe marka bilinirliği en yüksek şirket olarak tanınıyor. Firma, Avusturya’da küçük bir ahşap işleme atölyesi olarak yolculuğuna başlayan 154 yıllık Umdasch Grup’un amiral gemisi olarak, bugün 5 kıtada, 7 binden fazla çalışanı ve tecrübesiyle sektörünün lider firmalarından biri. Doka’nın köklü ve başarısını kanıtlamış bir firma olması, müşterileri tarafından tercih edilmesinin başlıca nedenini oluşturuyor. Yer aldığı projelerin ilk aşamasından sona ermesine kadar tüm süreçlerinde çözüm ortağı olan Doka, çalıştığı projelerde ihtiyaçları doğru tespit ederek zaman ve maliyet kapsamında en optimum çözümü sunuyor. Böylece üretim, planlama ve uygulama aşamalarının tümünde güvenliği ilk sırada tutuyor.

İnşaat projelerinin güvenilir çözüm ortağı

Doka, görev aldığı projelere sunduğu özel çözümlerle sektörün en çok tercih edilen firması haline gelirken, artan pazar payı cirosu ve karlılığı da bu başarıyı ispatlıyor. Son yıllarda Türkiye’nin yanı sıra yurtdışı faaliyetlerine de hız veren firma, Irak, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Kazakistan pazarlarındaki çevre coğrafyanın en önemli altyapı ve üstyapı projelerinde öncelikli tercih edilen kalıp ve iskele tedarikçisi konumuna geldi. Projelerde gelişen taleplere hızlı cevaplar üreterek müşterilerine çözüm sunan Doka, sektördeki yerini yaptığı yatırımlar ve Ar-Ge çalışmaları sonucu getirdiği yeniliklerle her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Çevre coğrafyanın da en önemli altyapı ve üstyapı projelerinde görev alıyor

Doka’nın ürünleriyle ve mühendislik çözümleriyle görev aldığı mega projeler arasında; Irak Merkez Bankası projesi, Bağdat Mall Alışveriş Merkezi, tüm Orta Asya’nın en yüksek binası olan Özbekistan’daki Nest One Tower, Azerbaycan’da Flame Towers, Crecent Development projesi ve Port Bakü projeleri bulunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Borusan Cat, GES projeleri ile sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor

SONRAKİ HABER

Maden ocağında kaç tonluk ekskavatör tercih edersiniz?

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share