İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ZİRVE VİNÇ, MAKİNE PARKINI GENİŞLETİYOR

KAYSERİ’DE FAALİYET YÜRÜTEN ZİRVE VİNÇ, MAKİNE PARKINI HAULOTTE MARKA PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATORMLARLA GENİŞLETİYOR. PANDEMİYE RAĞMEN 2021 YILI İÇİN PARKINI GÜÇLENDİREN FİRMA, SEKTÖRDE BÜYÜK BİR KARARLILIKLA İLERLİYOR. 

 

 

2015 yılından bu yana personel yükseltici platform yatırımlarında bulunan Zirve Vinç, sektörde emin adımlarla ilerliyor. 2020 yılında Haulotte marka 5 adet akülü ve dizel makaslı platform yatırımında bulunan firma, 2021 yılının başında ise Haulotte marka 3 adet Compat12, 3 adet Compact 14 olmak üzere toplam 6 adet makaslı ve 1 adet HA15IP eklemli makineyi teslim aldı. Gerçekleştirdiği son makine yatırımında  kadına dönük şiddete karşı, kadın farkındalığını arttırmak için özel üretim olan pembe renkli makineyi de parkına ekleyen Zirve Vinç, bu alanda da öncü şirketlerden oldu. Zirve Vinç, Acarlar Makine’yi tercih etmesinin nedenini ise kalite, güvenlik ve satış sonrası hizmetlerdeki hız, destek ve çözüm üretici yaklaşımlar olduğunu belirtti.

 

 

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

KOMATSU, ELEKTRİKLİ EKSKAVATÖRLERİ İÇİN PROTERRA İLE İŞ BİRLİĞİ YAPACAK

SONRAKİ HABER

TEMSA İŞ MAKİNALARI ENDÜSTRİYEL ÜRÜN VE HİZMETLERİYLE MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINA KESİNTİSİZ CEVAP VERMEYİ SÜRDÜRÜYOR

BENZER HABERLER
Total
0
Share