İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion, kullanıcı memnuniyetiyle sektördeki yerini güçlendiriyor

Üstyapı, altyapı çalışmaları, beton prefabrik elemanları üretimi ve fabrika binası inşası işlerini kapsayan geniş bir faaliyet alanı bulunan Betonel Prefabrik Beton Elemanları A.Ş, en önemli yardımcıları olan iş makinelerinde Zoomlion’u tercih ediyor. Marka ile sağladıkları çözümler hakkında değerlendirmelerde bulunan Firma Ortağı Servet Tekin, “Birkaç yıl önce tanıştığımız marka ile iş birliğimiz gelişmeye devam ediyor. Makine parkımızda Zoomlion’dan satın aldığımız kule vinç, makaslı platform, paletli mobil ve arazi tipi mobil vinç modellerimiz bulunuyor. Sektörümüzdeki diğer firmalar da bizim tavsiyemiz ile Zoomlion modellerine ilgi gösterip satın alıyorlar” dedi.

1968 yılında kurulan ve 1971 yılında kurumsallaşan Betonel Prefabrik Beton Elemanları A.Ş bugün 48 yılı aşkın tecrübe kazanımı ve modern teknolojiyi uzman personeliyle uygulamadaki başarısıyla sektöre hizmet sunmaya devam ediyor. Proje, mühendislik, müteahhitlik alanındaki hizmetleriyle Betonel’in üretim ve uygulama çalışmaları hakkından bilgi veren Firma Ortağı Servet Tekin, “Betonel firma adımız Beton ve El kelimelerinin birleşiminden oluşuyor. Betonel sağlam bir el gibidir; tuttuğunu yarı yolda bırakmaz. Endüstriyel, üstyapılar, kuşatma elemanları, çevre düzenleme elemanları, altyapı elemanları ve her türlü özel imalatların yapımında görev alıyoruz. Beton prefabrik elemanları üretimi, sanayi yapıları, fabrika binası inşaası süreçleri de faaliyetlerimiz arasında bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Çalışma şekline göre tercihler şekilleniyor

Faaliyet alanlarında ekip kadar makinelere de ihtiyaç duyduklarını kaydeden Servet Tekin, “Beton prefabrik elemanları üretimi, sanayi yapıları, fabrika binası yapımı işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu işleri yaparken de ihtiyaçlarımıza yanıt veren bir makine parkımızın olması gerekiyor. Satış sonrası hizmetlerinin iyi olması, ekonomik fayda sağlaması, makinenin performansı, satış sonrası teslimat süreleri makine tercihi yaparken önemsediğimiz noktalardan oluyor. Bu tercihlerimiz bizi, Zoomlion’a yönlendirdi. Marka ile yaklaşık 3 yıl önce tanıştık. Özellikle bizim sektörümüzde Zoomlion mobil vinçleri oldukça rağbet görüyor. Biz de bu yönde makine parkımızı genişletmeye devam ediyoruz” dedi.

Zoomlion ile saha çözümleri genişliyor

Servet Tekin, marka memnuniyetleri doğrultusunda makine parklarını her yıl Zoomlion’dan daha fazla model eklediklerine değindi ve sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Birkaç yıl önce tanıştığımız marka ile iş birliğimiz gelişmeye devam ediyor. Şu anda makine parkımızda: Zoomlion’dan bir adet WA7527-20D kule vinç (20 tonluk kule vinç), Bir adet ZS1012HD makaslı platform, bir adet ZS0808HD makaslı platform, bir adet ZCT1000V 1000 tonluk paletli mobil vinç ve bir adet ZRT850 85 tonluk arazi tipi mobil vinç yer alıyor.”

“Sektörümüzdeki diğer firmalar da tavsiyemiz ile Zoomlion satın alıyorlar”

Zoomlion Türkiye’nin satış aşamasında olduğu gibi makinelerin satışını gerçekleştirdikten sonra da ilgisini aynı seviyede tuttuğunu ve bu ilgiden oldukça memnun olduklarına belirten Tekin, “Çalışmalarımızı tamamlarken planladığımız sonuçları elde etmemizde; iş makilerinin performansı çok önemli oluyor. Şu ana kadar Zoomlion ile herhangi bir sorun yaşamadık. Bu yüzden markadan oldukça memnunuz. Sektörümüzde bulunan diğer prefabrik firmaları da bizim tavsiyemiz ile Zoomlion mobil vinç modellerine ilgi gösterip satın alıyorlar. Zoomlion’ın kaliteli, yüksek performanslı ürünleri, satın alma sürecinde satış yetkililerinin ilgisi, satış sonrası hizmet güvencesi tercih sebeplerimiz arasında bulunuyor” açıklamalarını yaptı.       

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Motto Türkiye, düzenlediği eğitimler ile sektörde kaliteyi yükseltiyor

SONRAKİ HABER

İMDER ve İSDER, 3-4 Ekim 2023’te, İstanbul’da, 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’ni düzenleyecek

BENZER HABERLER
Total
0
Share