İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zoomlion Türkiye,  İç Anadolu Bölge Müdürlüğünü hizmete açtı

Türkiye’nin farklı noktalarında bölge müdürlükleri açarak hizmet ağını genişleten Zoomlion Türkiye, son yaptığı organizasyonla İç Anadolu Bölge Müdürlüğünün açılışını gerçekleştirdi.

Dünyanın en büyük iş makineleri üreticilerinden biri olan Zoomlion, 2018’de Zoomlion Türkiye’yi kurarak günden güne güçlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda İzmir Bölge Müdürlüğünün açılışını gerçekleştiren firma 28 Nisan tarihinde Ankara Kahramankazan’daki İç Anadolu Bölge Müdürlüğünün açılışını gerçekleştirdi.

Tesiste kapsamlı hizmet verilecek

Eğlenceli anların yaşandığı açılış töreninde Zoomlion, toplu iş makinesi satın alımı yapan firmalara plaketlerini takdim ederken, yakın zamanda makine siparişi veren firmalar ile de imza töreni düzenledi. Eylül 2022’de açılışını yaptığı İstanbul Genel Merkezinin ve Aralık 2022’de açtığı İzmir’de yer alan Ege Bölge Müdürlüğünün ardından Türkiye’deki üçüncü merkezi olan İç Anadolu Bölge Müdürlüğünün açılışını gerçekleştirdi. 3500 m2 alan üzerine kurulu İç Anadolu Bölge Müdürlüğü, 1200 m2 kapalı alan, 2300 m2 açık alana sahip. Tesiste satış, satış sonrası hizmetler, showroom ve yedek parça deposu hizmetleri verilecek. Üretici marka yaptığı açıklamada yeni bölge müdürlüğünün tüm bölgeye ve Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Marubeni Dağıtım ve Servis, Komatsu iş makinelerini mermer sektörüyle buluşturdu

SONRAKİ HABER

Borusan Cat, başarılarla dolu bir yılı geride bıraktı!

BENZER HABERLER
Total
0
Share