İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Anadolu Mikronize, Doosan forkliftler ile verimliliğini artırıyor

Anadolu Mikronize, Doosan forkliftler ile verimliliğini artırıyor

Niğde ve Aksaray’daki tesislerinde mikronize kalsit öğütme işlemi yaptıklarını ve bu işlem sonrasında kauçuk, plastik üretimi yapan birçok sektöre hizmet verdiklerini söyleyen Anadolu Mikronize Fabrika Müdürü Burak Kocaman, tesisteki lojistik operasyonel süreçlerde Doosan Forkliftlerini kullandıklarını belirtti. Yakın zamanda ASKO GLOB ALL’den 15 adet Doosan Forklift satın aldıklarını söyleyen Burak Kocaman, işletmemize teslim edilen forkliftler ile çalışma konforumuzu artırmanın yanı sıra verimliliğimizi de artırdık” dedi.

Doosan markası ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye pazarında tercih edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen endüstriyel mineral ve maden üreticilerinden biri olan Anadolu Mikronize’de, operasyonel süreçlerinde Doosan forkliftler ile çözüm buluyor.

Burak KOCAMAN – Anadolu Mikronize Fabrika Müdürü

“Doosan forkliftler, verimliliğimize önemli katkılar sağlıyor”

Firmanın makine parkında şu anda15 adet Doosan forklift bulunduğunu kaydeden Anadolu Mikronize Fabrika Müdürü Burak Kocaman, “Firmamızda 2006 yılından bu yana mikronize kalsit öğütme işlemi yapıyoruz. Doosan forkliftleri: Üretim, sevkiyat, depo yönetimi ve envanter operasyonları dahil olmak üzere çeşitli kritik alanlarda önemli bir rol oynuyor. Tesislerde kullandığımız hem dizel hem de elektrikli Doosan Forkliftlerin olağanüstü performansı, dayanıklılığı ve operatör konforu işletme verimliliğimize önemli katkılar sağlıyor. Genel olarak bakıldığında Doosan Forkliftlerin servis ve yedek parça süreçleri oldukça kolay olurken aynı zamanda forkliftler, sağlamlığı ve konforuyla da operatörlerimizi memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

Hizmet kapsamı genişliyor

Anadolu Mikronize’nin Niğde ve Aksaray’da tesisi bulunduğunu söyleyen Burak Kocaman, tesislerde kauçuk, plastik, gibi birçok sektöre hizmet vermek için üretimlerine devam ettiklerini, Niğde tesisinde üretilen ürünlerin %80’ini ihraç ettiklerini belirtiyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Elmas İnşaat, SANY iş makineleriyle verimlilik odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor

SONRAKİ HABER

JCB, mini ekskavatör ve damperli kamyonu tanıtıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

HİDROMEK, Komatek 2024’te ilgi odağı oldu

Avrasya’nın en büyük iş, inşaat, istif makineleri fuarı Komatek 2024 katılımcılarından HİDROMEK, fuarın en geniş standında, ürün gruplarının…
Total
0
Share