İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Elmas İnşaat, SANY iş makineleriyle verimlilik odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor

Yaklaşık 10 yıldır hafriyat ve altyapı faaliyetlerinde bulunan Elmas İnşaat, makine parkına eklediği SANY iş makineleriyle çalışma verimliliğini artırdı. SANY’nin 14 ile 40 ton çalışma aralığındaki paletli iş makinelerini kullandıklarını söyleyen Elmas İnşat Firma Sahibi Enes Elmas, “SANY ile çalıştığımız süre boyunca markaya olan memnuniyetimiz artıyor. Parkımızda yer alan SANY iş makineleri performansı ve yakıt tüketimiyle verimliliğimizi destekliyor” dedi.

Türkiye iş makinesi sektörüne sağladığı ürün ve çözümler ile birçok firmanın çözüm ortağı olmayı başaran SANY Türkiye, inşaat, altyapı, hafriyat, madencilik ve tarım başta olmak üzere pek çok alana katkı sağlıyor. Bu doğrultuda SANY Türkiye’nin iş birliğini güçlendirdiği firmalar arasında Elmas İnşaat’ta yerini aldı. Yaklaşık 10 yıldır hafriyat alanında faaliyetlerde bulunduklarını kaydeden Elmas İnşat Firma Sahibi Enes Elmas, 2022 yılında firma yapılanmasında önemli değişikliklere gittiklerini ve bu değişimin SANY desteğiyle gerçekleştiğini kaydetti.

“SANY SY135C verimlilik ve satın alma maliyetiyle bizi oldukça memnun ediyor”

Sektörde yer almaya başlığından bu yana hem iş gücünde hem de makine parkını çeşitlendirmekte önemli adımlar atan Elmas İnşaat, 10 yıllık firma geçmişinde SANY iş makineleriyle çalışmalarını daha verimli hale getiriyor. Şirket yapılanmasındaki değişimle birlikte makine parkını da güçlendirdiklerini kaydeden Elmas İnşat Firma Sahibi Enes Elmas, “2022 yılı içerisinde diğer firmalardan 7 adet, SANY Türkiye’den ise 11 adet iş makinesi satın aldık. SANY Türkiye’den satın aldığımız makineler, 14 ile 40 ton çalışma ağırlığındaki farklı modellerden oluşuyor. Şu anda bulunduğumuz çalışma alanında SANY SY135C, SY215C, SY385H paletli ekskavatör modellerimiz faaliyet gösteriyor. Projelerimizde yer alan SANY SY135C modeli verimlilik ve satın alma maliyetiyle bizi oldukça memnun ediyor” dedi.

Enes ELMAS – Elmas İnşat Firma Sahibi

Yakıt tüketimi, verimliliği destekliyor

SANY iş makinelerinin yüksek kalitede komponentlere sahip olduğunu ve bu sebeple tercihlerinde önemli bir yerde bulunduğunu ifade eden Enes Elmas, makineleri güç, performans ve dayanıklı olmalarından dolayı ağır işlerde rahatlıkla kullanabildiklerini söyledi. Ayrıca SANY Türkiye’nin, pazara sunduğu iş makinelerinin satın alma maliyetini azaltırken, işletme verimliliğini artırdığını vurgulayan Elmas, “SANY’nin, Türkiye piyasasını rahatlatan bir firma olduğunu biliyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında yatırımlarımıza devam ediyoruz. SANY ile çalıştığımız süre boyunca markaya olan memnuniyetimiz artıyor. Parkımızda yer alan SANY iş makineleri, performansı ve yakıt tüketimiyle verimliliğimizi destekliyor” dedi.

“SANY her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor”

SANY Türkiye’nin satış esnasında ve sonrasında memnuniyetlerini destekleyecek yanıtlar verdiklerini ifade eden Enes Elmas, “Makineler ile çalıştığımız süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadık ve satış sonrası servis hizmetlerinde de servis personelinin sorun çözücü bir yaklaşım içinde olarak her türlü talebimize karşılık vermeleri, marka tercihimizde etkili oluyor. SANY her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor. Firma garantisinden ve yakıt tüketiminden çok memnunuz” sözlerini kaydetti.

Seri ve pratik kullanım

Operatör Doğan Özal: “Temel kazma, hafriyat çalışmalarında yer alıyorum. SANY SY135C markasını 1 yıldır kullanıyorum. SY135C’nin kullanımı oldukça kolay, seri ve pratik bir makine olduğu için kısa sürede yükleme yapabiliyor” dedi.

Doğan ÖZEL – Operatör
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

HİDROMEK, Tayland’taki üretim merkezinin 10. yılını kutluyor

SONRAKİ HABER
Anadolu Mikronize, Doosan forkliftler ile verimliliğini artırıyor

Anadolu Mikronize, Doosan forkliftler ile verimliliğini artırıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share