İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HİDROMEK, Tayland’taki üretim merkezinin 10. yılını kutluyor

HİDROMEK’in yurt dışındaki motor greyder üretim merkezi olan HİDROMEK Tayland (HCE), kuruluşunun 10’uncu yıl dönümünü kutluyor. Motor greyder üretiminin yanı sıra HİDROMEK Tayland,  yakın coğrafyaya satış ve satış sonrası hizmetleri de sağlıyor.

Tayland’ın güneyinde yer alan Chonburi kentinde bulunan fabrikada, 21.000 metrekarelik alanda, yılda 250 adet motor greyder üretim kapasitesi ile faaliyet gösteren HİDROMEK Tayland, 150’nin üzerinde çalışanı ile üretim, ihracat, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Ana ihracat pazarları arasında Endonezya, Güney Afrika, Filipinler, Hindistan ve Nepal bulunan HİDROMEK Tayland, motor greyder üretimine ek olarak yeni model geliştirmeye ilişkin çalışmalarını sürdürüyor.

10 yıldır HİDROMEK’e güç katıyor

Kuruluşlarından itibaren aralıksız makine üretimi gerçekleştirdiklerini belirten HİDROMEK Tayland Genel Müdürü Işıl Kirkizoğlu, “HİDROMEK Tayland’ın kuruluşunun ve HİDROMEK’in Güneydoğu Asya’daki varlığının 10’uncu yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde, prototip modellerimizi seri üretime almayı, yeni pazarlara girmeyi ve mevcut bulunduğumuz pazarlardaki payımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra, bünyemize eklediğimiz yeni yatırım alanlarını da üretime dahil ederek üretim kapasitemizi ve istihdam sayımızı yükseltmeyi planlıyoruz. HİDROMEK Tayland, 10 yıldır HİDROMEK’e güç katıyor. Nice 10 yıllara ulaşmak dileğiyle” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Swissotel, kış aylarında Bobcat ile aralıksız şekilde hizmet vermeye devam ediyor

SONRAKİ HABER

Elmas İnşaat, SANY iş makineleriyle verimlilik odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Borusan Cat, ziyaretçileri ile buluşuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, 11 Temmuz 2024’ten itibaren önümüzdeki aylarda çeşitli lokasyonlarda iş makinelerini ve hizmetlerini tanıtmak…
Total
0
Share