İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Antalya bölgesinin “Enka” hizmetlerine erişimi kolaylaştı

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Enka Pazarlama, Antalya Şube Müdürlüğü’nün açılışını gerçekleştirdi. Antalya Şubesi Makine Satış Müdür Yardımcısı Alper Karadağ, “Yeni açtığımız şube müdürlüğümüzle Antalya, Burdur ve Isparta bölgelerindeki müşterilerimize satış, servis, yedek parça aşamalarında daha hızlı çözümler ve daha iyi hizmetler sunacağız” dedi.

Türkiye’de toplam 5 bölge ve 1 şube müdürlüğü ile müşterilerine kesintisiz hizmet veren Enka Pazarlama, şube müdürlüklerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Son olarak mermer ve madencilik faaliyetlerinin yoğun olduğu Antalya bölgesindeki müşterilerine daha yakın bir konumda olmak için Antalya Şube Müdürlüğü’nü hizmete açan firma, bölgede satış, servis ve yedek parçada daha kapsamlı hizmet sunmayı hedefliyor.

“Antalya, Burdur ve Isparta’ya hizmet vereceğiz”

Antalya Şube Müdürlüğü’nün hizmet kapsamı hakkında detaylı açıklamalarda bulunan Alper Karadağ, “Antalya bölgesinde makine satış adetlerimizin fazla olmasıyla müşterilerimize satış, servis, yedek parça aşamalarında daha hızlı çözümler ve daha iyi hizmet verebilmek adına Enka Pazarlama olarak Antalya Şube Müdürlüğü’müzü açmaya karar verdik. Açılışını yaptığımız Antalya Şube Müdürlüğü’müzle Antalya, Burdur, Isparta bölgelerine hizmet vereceğiz. Antalya’da hafriyat ve tarımın yoğun olduğu bir bölge burada da iş makinesi kullanımı yoğun olarak devam ediyor. Burdur ve Isparta ise mermer ve madencilik faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgeler. Diğer bölgelerde faaliyet gösteren müşterilerimizin bahsettiğim bu illerde ocakları da bulunuyor” ifadelerini kullandı.

Uzman kadro, hızlı çözüm

Enka Pazarlama’nın Türkiye’de toplam 5 bölge müdürlüğü ve 1 şube ile hizmet vermeye devam ettiğini belirten Alper Karadağ, “Antalya Şube Müdürlüğü’müzle eğitimlerini başarıyla tamamlamış uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Personelimizin eğitim ve iletişim kalitesinin yüksek olmasıyla müşteri iletişimi ve müşterinin sorunlarının çözümü çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleşiyor. Şube müdürlüğümüzle birlikte müşterilerimiz, satış aşamasında bölgelerimizde bulunan makineleri görme imkanı buluyor. Planlarımız kapsamında önümüzdeki dönemde birkaç yerde daha açılış yaparak, müşterilerimize sağladığımız hizmet kalitemizi en yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.

“Bölgedeki satış adetlerimiz artıyor”

Antalya ve çevre illerde Enka Pazarlama’nın aktif bir konumda olduğundan bahseden Karadağ, “Antalya bölgesi, iş makinelerinin pazar hacminde üst sıralarda yer alıyor. Enka olarak da iş makinesi satış adetlerimizi her yıl artırmaya devam ediyoruz.  Antalya’da makine satış adetlerimizin fazla olması ve müşterilerimize satış, servis, yedek parça aşamalarında daha hızlı çözümler ve daha iyi hizmetler sunabilmek için böyle bir yatırım yapma kararı aldık. Enka Pazarlama, 2021 yılında pandemi ekonomisinin getirdiği olağanüstü şartlara ve tedarik zincirindeki bozulmalara rağmen temsilciliğini yaptığı markaların kalitesiyle önümüzdeki yıllarda da sektördeki payını yükselterek, devam edeceği kanaatindeyim” açıklamalarında bulundu.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Putzmeister Türkiye, yeni tesis yatırımıyla hizmet kalitesini artırıyor

SONRAKİ HABER

MachineGo ile iş ve endüstri makinelerini kiralama devri kolaylaştı

BENZER HABERLER
Total
0
Share