İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

AS GLOBAL POWER İLE AS’LA ENERJİSİZ KALMAYIN

AS GLOBAL POWER; JENERATÖR SETİ, AYDINLATMA KULESI, YÜK BANKASI, GÜÇ TRANSFER VE DAĞITIM PANOSU, YAKIT TANKI VE KABLO EKİPMANLARI İLE MÜŞTERİLERİNE SORUNSUZ HİZMET SUNUYOR.

Enerji kiralama veya sağlamada bölgesinde lider olan AS Global Power, operasyonel ve uzun dönem kiralama, 2. El ekipman alım-satım ve teknik servis iş kollarında faaliyet gösteriyor. Parkur büyüklüğü ile Türkiye’de önde gelen firma, kiralık parkuru ekipman çeşitliliği ile tüm taleplere anında cevap veriyor. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu ekipmanları, müşteri kiralama ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlayarak en iyi hizmet çözümlerini sunuyor.

AS Global Power Yöneticileri

JENERATÖR SETİ

Kiralama parkurunda jeneratör seti, aydınlatma kulesi, yakıt tankı, güç transfer panosu, güç dağıtım panosu ekipmanlarıyla çözüm odaklı çalışmalarını sürdüren As Global Power, 10 kVA ile bin 500 kVA güç aralığındaki kabinli dizel jeneratör setleri; düşük yakıt sarfiyatı, hassas frekans ve voltaj ayarı, son teknoloji ürünü kontrol sistemi, uzaktan izleme ve veri yönetimi ile birlikte birçok kolaylığı beraberinde getiriyor. Jeneratör setleri, istendiğinde senkron sistemlerle 20 bin kVA’ya kadar güç kapasitesi sağlamayı mümkün kılıyor.

AYDINLATMA KULESİ

AS Global Power’ın ekipman parkurundaki 5 kVA gücünde, 6 metre kule yüksekliğinde ve verimli led projektörlere sahip aydınlatma kulesi ise yüksek aydınlatma kapasitesi, düşük yakıt sarfiyatı, kolay taşınabilir ve kurulum dizaynı sayesinde kullanıcılara pratik bir kullanım sağlıyor.

YÜK BANKASI İLE GÜÇ TRANSFER VE DAĞITIM PANOSU

As Global, yük bankası çözümleriyle de kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 500 kW ile 2 bin kW aralığına kadar elektriksel güç kaynaklarını test etmekte kullanılarak ihtiyaç duyulduğunda jeneratörlerin optimum verimde çalışabilmesi için eksik kalan yük ihtiyacını gideriyor. Güç transfer ve dağıtım panosu ise 45A’den 2 bin 500 A kapasiteye kadar transfer kapasitesiyle, iç ve dış ortam tipine uygunda kullanma imkanıyla işletmelere faaliyet alanlarında büyük kolaylık sağlıyor.

YAKIT TANKI

AS Global Power’ın müşterilerine sunduğu bir diğer ekipman ise yakıt tankı. Çift cidarlı yakıt tankı, kaldırma mapası ve forklift cebi içeriyor. İç ve dış ortam çalışma tipine uygun olarak kullanımıyla pratik çözümler sunuyor. Bu özelliklerinin yanında uzun süreli çalışmalarda yakıt tedariği maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor.

KABLO

Kiralamaya özel olarak tasarlanan, üzerinde bulunan kauçuk dış kılıfı sayesinde 15 metre veya 30 metre boy seçeneği ile kolay serme ve toplama imkanı sunan kablo tasarımı yağa, mazota, ozona ve çeşitli kimyasallara dayanacak şekilde üretilerek kuru veya nemli yerlerde güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

SERRA MERMER ‘HITACHI’ İLE GÜÇLENDİ

SONRAKİ HABER

İNTEK, TOGG ÜRETİM TESİSLERİ’NİN ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share