İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BABACAN KAUÇUK YENİ FABRİKASINDA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR

HİDROLİK KIRICI SEKTÖRÜNE YEDEK PARÇA HİZMETİ SUNAN BABACAN KAUÇUK, ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ KALİTELİ YEDEK PARÇALARIYLA DÜNYA PAZARINDA BOY GÖSTERİYOR. 35 YILIK BİLGİ BİRİKİMİ VE TECRÜBESİYLE YURT İÇİ VE YURT DIŞI PAZARINDA BELİRLİ BİR KALİTEYE ULAŞAN BABACAN KAUÇUK’UN GENEL MÜDÜRÜ MUAMMER KARAKÜLAH, HİDROLİK KIRICI SEKTÖRÜNE SUNDUKLARI HİZMETLERLE İLGİLİ MERAK EDİLEN SORULARI YANITLADI.

 

KIRICI PAZARINA SUNDUĞUNUZ YEDEK PARÇALAR NELERDİR?

 

Babacan Kauçuk olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz başlıca yedek parçalar, sektördeki çeşitli marka ve modellerinin üst takoz, yan takoz, ön destek takozları, aşınma plakaları, kırıcı uçları, boy saplamaları, kırıcı alt gövde, ön burçlar, merkezleme burçları, kama-kama pimleri, kama pim tapaları, tamir takımları, diyaframlar, uç toz lastikleri ve kabin saplamalarından oluşmaktadır.

 

BU YEDEK PARÇALAR HANGİ STANDARTLARDA ÜRETİLİYOR? PAZARA SUNDUĞUNUZDA ÖNE ÇIKAN VEYA ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİZ YENİ ÜRÜN VAR MI?

 

Firma geleneğimiz ve çalışma disiplinimiz olarak daima yenilikleri takip ediyor ve yeni çıkan makinelerin tüm yedek parçalarını ve yardımcı ürünlerini “ISO 9001:2015 Kalite Standartı”na uygun olarak üretiyoruz. Piyasaya da bu şekilde sunumunu yapıyoruz.

 

 

MÜŞTERİLERİNİZE SUNDUĞUNUZ YEDEK PARÇALARINIZIN ÖZELLİKLERİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

 

Üretimimizden çıkan her çeşit ürünün tamamı orijinal hali temel alınarak işleme alınmakta ve orijinaline en yakın özellikte üretilmektedir. Bu aşamada eldeki materyal kendi bünyemizde bulunan laboratuvarımızda ürünün teknik özellikleri, hammadde içeriği ve fonksiyonel testleri gerçekleştirilerek AR-GE çalışmalarından üretime ve en son kalite kontrole kadar tamamı uzman kadromuzca kontrol edilmektedir. Ayrıca yedek parçaların birçoğunda poliüretan, kestamid, 4140 –  4340 standartlarında çelik hammaddeleri kullanıyoruz. Yedek parça üretiminde kullandığımız malzemeler yıllardan beri denenmiş kalitesini kanıtlamış hammaddelerdir.

 

İHRACAT ÇALIŞMALARINIZ BULUNUYOR MU? BULUNUYORSA HANGİ BÖLGELERDE VARSINIZ?

 

Bünyemizde bulunan dış ticaret departmanımız sürekli olarak yeni pazarlar araştırıyor buna bağlı olarak da her yıl totaldeki yıllık ihracatımızı bir önceki yıla nazaran katlayarak devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyoruz. Kırıcı sektöründe ise başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Güney Amerika, Afrika ve Orta Asya ülkeleri yer alıyor.

 

HİDROLİK KIRICI YEDEK PARÇALARINDA TERCİH EDİLME NEDENİNİZİ ÖĞRENEBİLİR MİYİZ?

 

Babacan Kauçuk olarak 35 yılık bilgi birikimi ve tecrübemiz ile yurt içi ve yurt dışı pazarında belirli bir kaliteye ulaşmış bulunmaktayız. Tabi ki bu ürettiğimiz ürünlerin kaliteli ve Babacan Kauçuk garantisinde olmasından kaynaklanmaktadır. Bu güvenin başlıca nedenleri üretilen yedek parçaların orijinaline bire bir uygun olması, kullanılan hammaddelerin temin edilebilecek en kaliteli halinin kullanılması ve en önemlisi bu kadar kaliteli ürünlerin fiyat – performans ilişkisi dahilinde müşteriye sunularak kalite standartlarında şaşmadan teslim edilmesidir.

 

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

GÜÇ ORTAĞINIZ HKM HİDROLİK KIRICI MAKİNE

SONRAKİ HABER

KALİTELİ ÜRETİM VE GÜVENİLİR HİZMETİN ADRESİ: EKON

BENZER HABERLER
Devamını Oku

İnşaatın yapıtaşı: “Beton”

Kahramanmaraş merkezli yaşanılan depremle birlikte bina ve zemin konuları, önemli gündem başlıklarında yerini aldı. Makina Market olarak, Türkiye…
Total
0
Share