İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KALİTELİ ÜRETİM VE GÜVENİLİR HİZMETİN ADRESİ: EKON

HİDROLİK KIRICI MODELLERİNE AVRUPA STANDARTLARINDA YEDEK PARÇA ÜRETEN EKON HİDROLİK – KAUÇUK, GÜVENİLİR HİZMET VE KALİTELİ ÜRETİM MİSYONU İLE SEKTÖRDE TERCİH EDİLİYOR. GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BAŞARILI ÜRETİMLE 7 KITA 21 ÜLKEDE AKTİF OLARAK YER ALAN EKON HİDROLİK – KAUÇUK’UN GENEL MÜDÜRÜ KEMAL DEĞİRMENCİ, HİDROLİK KIRICI YEDEK PARÇA SEKTÖRÜNDEKİ FAALİYETLERİ HAKKINDA KONUŞTU.

 

KIRICI PAZARINA SUNDUĞUNUZ YEDEK PARÇALAR NELERDİR?

 

Çalışmalarımıza kırıcı yedek parça üretim bandımızdaki tüm modellere ait piston- uç- burç takımları, kama- kama pimleri, boy saplama, kabin saplama, sabitleme cıvataları gibi metal ürünler ve bunların yanı sıra kırıcıların metal aksamlarının deformasyonunu önleyen; iç aşınma plakaları, tepe takozu- yan takoz alt takoz vs. ve tamir takımları, akümülatör diyaframları üretimiyle devam etmekteyiz.

 

                                   

 

BU YEDEK PARÇALAR HANGİ SANDARTLARDA ÜRETİLİYOR? ÖNE ÇIKAN VEYA ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİZ YENİ ÜRÜN VAR MI?

 

Ürünlerimiz, metal yedek parça üretiminde işinde uzman üretim ekibimiz ve kaliteli malzeme tercihimiz ile Avrupa standartlarında yapılan imalat sonrası, tüm kalite kontrolleri yapılarak müşteriye sunulmaktadır. Teknik personellerimiz ile yapılan AR-GE çalışmaları ile üretim bandımızı her geçen gün genişletmek adına tüm spesifik ürünler dahil olmak üzere, müşterilerimize daha kaliteli ve kabul gören ürünleri ekonomik ve hızlı sunmak için tüm çalışmalarımız bu düzen ile devam etmektedir.

 

MÜŞTERİLERİZE SUNDUĞUNUZ YEDEK PARÇALARIN ÖZELLİKLERİNDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

 

Hitap ettiğimiz hizmet sektörü, ürün bazında çok fazla çeşitliliğe sahip olduğundan, ürünlerimizin özellikleri hususunda yönelttiğiniz soruya şöyle yanıt verebiliriz; ürün ve hizmet kalitemiz, uygun fiyat politikamız, zamanında hızlı ve güvenilir teslimat sistemimiz gibi faktörler, müşterilerimiz nezdinde firmamız için referans değer olarak görülmektedir.

 

                                

 

İHRACAT ÇALIŞMALARINIZ BULUYOR MU BULUNUYORSA HANGİ ÜLKELERDE VARSINIZ?

 

Avrupa standartlarındaki üretim işleyişimiz ile 7 kıta 21 ülkede aktif olarak varız.

 

HİDROLİK KIRICI YEDEK PARÇALARINDA TERCİH EDİLME NEDENİNİZİ ÖĞRENEBİLİR MİYİZ?

 

Firma olarak tercih edilme sebeplerimizin başında tüm departmanlarımızda kendini yetiştirmiş uzman ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize verdiğimiz güven duygusu ve satış sonrası desteğimiz, bizi bu pazar genelinde diğer tedarikçiler arasında üst sıralara tırmandırmaktadır.

 

                                

 

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

BABACAN KAUÇUK YENİ FABRİKASINDA YÜKSEK KALİTEDE ÜRETİMİNE DEVAM EDİYOR

SONRAKİ HABER

KEMROC EK SERİSİ TRENCHERLAR

BENZER HABERLER
Total
0
Share