İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

KEMROC EK SERİSİ TRENCHERLAR

DÜNYANIN İLK VE TEK (PATENTLİ) ZİNCİRLİ KESİCİ ATAŞMANI OLMASININ YANI SIRA  TEK DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR KESİCİ ATAŞMANI OLAN KEMROC EK SERİSİ TRENCHERLAR, SERT ZEMİNLERDE, SU ALTINDA, DAR KANALLARDA, TARAMA VE TÜNEL AÇMA GİBİ BİRÇOK ÇALIŞMADA ÜSTÜN BAŞARI SERGİLEYEREK KULLANICILARA BÜYÜK AVANTAJLAR SAĞLIYOR.

 

Kemroc EK serisi zincirli ataşmanlar ile, en zorlu zeminlerde bile kanal kazabiliyor. EK serisi ile tam olarak istenilen boyutlarda kanal açıp, fazla kazı maliyetleri ortadan kaldırılıyor. Aynı zamanda EK serisi sert zeminlerde, su altında, dar kanallarda sorunsuz çalışabiliyor.

 

ÖNE ÇIKAN EK110&EK150 MODELİ

 

Kemroc EK110 modeli, 20-30 ton arası makinelerde kullanılabiliyor. 60 cm 70 cm ve 80 cm tambur opsiyonları ile ihtiyaca göre model seçilebiliyor. Ayrıca EK150 modeli ise 30-45 ton arası ekskavatörlerde rahatlıkla çalışıyor. 80 cm, 90 cm ve 100 cm tambur opsiyonları ile bir çok farklı ihtiyaca cevap verebiliyor.

 

 

YENİ NESİL TRENCHER

 

EK zincirli kesiciler, mevcut methodlarla karşılaştırıldığında oldukça ekonomik oluyor.

  • Mükemmel bir kesit elde edilir. Bu yüzden fazla kazı yapılmaz.
  • Çıkan malzeme yastıklamada kullanılabiliyor.
  • Güçlü motoru ve zincirli dizaynı ile rakipsiz bir kesme gücü bulunuyor.
  • Büyük trencher makinelere rakip olacak bir üretim performansı sunuyor.

 

DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR DİZAYN

 

KEMROC EK serisi, dünyanın ilk ve tek (patentli) zincirli kesici ataşmanı olmakla beraber, aynı zamanda dünyanın tek dönüştürülebilir kesici ataşmanı unvanın taşıyor. EK serisi saatler içerisinde tamburlu kesiciye çevrilip, tarama, tünel açma gibi farklı işlerde de yeni bir ataşman gerekliğini ortadan kaldırıyor.

 

 

ŞEHİR İÇİ RAHAT KULLANIM

 

EK serisi ile dar ve kalabalık sokaklarda kazı yapmak artık çok kolay. Oldukça düşük ses ve titreşim ile çalışan bu makineler, Bodrum’da kendini ispatladı.

 

IMEKS YERLİ KIRICILAR

 

İmeks trencherlarlarının yanı sıra yerli olarak ürettiği seri kırıcıları da bünyesinde bulunduruyor. Ankara tesislerinde üretilen yerli seri kırıcıları hali hazırda 11 ülkeye ihraç ediliyor.

IMEKS hidrolik kırıcılar, düşük bakım maliyeti ve uzun bakım aralığı ile müşterilerin ilk tercihi oluyor. Ayrıca sahip olduğu hibrit dizayn ile(gaz&hidrolik) müşterilerin beğenisini kazanan kırıcılar, sektördeki 30 yıllık tecrübenin bir birikimi olarak piyasaya sürülüyor. Bunun yanı sıra müşterilere sunulan KOMAC TOR serisi akıllı hidrolik kırıcılar, oldukça yüksek vuruş enerjisi ile ön plana çıkıyor. Patentli TOR serisi, bu sene 10. yılını kutluyor ve artık 25 farklı model ile 1-100 ton arası tüm ekskavatörlere takılabiliyor. Aynı zamanda TOR serisinde boşta vurmama, otomatik yağlama, su altında çalışma gibi opsiyonlar çalışıyor.

 

 

ERKAT KESİCİLER

 

Imeksin 2010 yılından beri distribütörlüğünü sürdürdüğü ERKAT ataşmanları farklı uygulamalarda kendini kanıtlamayı başardı. Yıkım, tarama, tünelcilik gibi bir çok farklı uygulamada kullanılabilen tamburlu kesici modelleri, şanzımanınlı dizaynı ile üstün performans sunuyor.

Bu bir advertorial çalışmadır

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

KALİTELİ ÜRETİM VE GÜVENİLİR HİZMETİN ADRESİ: EKON

SONRAKİ HABER

HUDDIG, DÜNYANIN İLK HİBRİT KAZICI YÜKLEYİCİSİNİ PİYASAYA SÜRDÜ

BENZER HABERLER
Total
0
Share