İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Bobcat, Atlanta dağıtım merkezini açıyor

Bobcat, artan ekipman talebini karşılamak için Atlanta’da yeni bir satış sonrası parça dağıtım merkezinin açıldığını duyurdu.

Şirket, yeni tesisin büyük havaalanlarına ve otoyollara erişilebilirlik ile “stratejik olarak konumlandırıldığını” ve hizmet seçeneklerini iyileştireceğini, envanteri artıracağını ve parçaların müşterilere daha hızlı teslim edilmesini sağlayacağını söylüyor.

West Fulton Commerce Park’ta (1850 Oak Lawn Ave.) bulunan 396.000 metrekarelik tesis, Bobcat Kuzey Amerika başkanı Mike Ballweber ve Amerika bölge başkan yardımcısı Fabio Duque’nin kurdeleyi kesmesiyle 25 Ocak’ta resmen açıldı.

Daha hızlı hizmet

Açılışta konuşan Ballweber, “Atlanta’daki bu yeni tesisin açılışı, Bobcat’in büyümesinin ve uzun süredir endüstri liderine yakışır bir düzeyde hizmet sağlama taahhüdümüzün bir yansımasıdır. Böylece Güneydoğu bölgesindeki ve ötesindeki müşterilerimizin ve bayi ortaklarımızın işlerini destekleyebiliriz. Aynı zamanda onlara daha fazla parça bulunabilirliği ve daha hızlı teslimat sağlar” dedi.

Yeni tesis, işleri olumlu yönde etkileyecek

Yeni tesis, geçen yıl açılan yeni Reno, Nevada tesisinin yanı sıra şirketin son aylarda açtığı ikinci tesis. Bobcat Company’nin satış sonrası parça ve hizmetten sorumlu başkan yardımcısı Brad Claus, “Bu yeni tesis, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki müşterilerimize sınıfının en iyisi çalışma süresi ve hizmeti sağlama taahhüdümüzün devam ettiğini gösteriyor. İlk olarak Reno’da ve şimdi de Atlanta’da olmak üzere bu yatırımların, coğrafya ve yakınlık sayesinde doğru parçaları doğru zamanda daha hızlı bir şekilde teslim edebilmemizi sağlayarak bayi ağımızı ve ekipman sahiplerimizi olumlu yönde etkileyeceğini biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yanmar Group çatısı altındaki ELEO, yeni gelişmiş pil tesisini açıyor

SONRAKİ HABER

Ascendum Makina’nın yeni CEO’su Tolga Polat’tan ilk mesaj: “Dijitalleşme yolculuğunun oyun kurucusu olacağız”

BENZER HABERLER
Total
0
Share