İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Borusan Cat’ten yakıt tasarrufunu garanti altına alan kampanya

Borusan Cat, yeni makine satın alımlara birlikte yaptırılan Müşteri Değer Anlaşmaları (MDA) için Yakıt Garantisi programı oluşturdu. Program kapsamında, MDA içeriğinde belirtilen miktardan daha fazla yakıt tüketildiğinde, fazla tüketim bedeli kadar orijinal Cat yedek parçanın geri ödemesi Borusan Cat tarafından karşılanıyor. Borusan Cat yeni kampanyası ile iş sahalarında maliyetlerin yüzde 30’unu oluşturan yakıt gideri konusunda müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. Borusan Cat’in tasarruf sağlayan kampanyası 2022 yıl sonuna kadar sürecek.

Borusan Cat’in 2022 yıl sonuna kadar sürecek kampanyası kapsamında oluşturulan Yakıt Garantisi programına katılmak için yeni makine satın alımının gerçekleştirilmesi ve makinenin Müşteri Değer Anlaşmaları (MDA) kapsamına alınması gerekiyor. Program, iş sahalarında öngörülmeyen durumların yaşanması ihtimaline karşı MDA kapsamına esneklik kazandırıyor. İş makinesinin kullanımıyla birlikte MDA içeriğinde belirtilen miktardan daha fazla yakıt tüketildiğinde, fazla tüketim bedeli kadar orijinal Cat yedek parçanın geri ödemesi Borusan Cat tarafından karşılanıyor. Borusan Cat yeni kampanyası ile iş sahalarında istenmeyen sürprizlere yer vermiyor, maliyetlerin yüzde 30’unu oluşturan yakıt gideri konusunda müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor.

Garanti programına dahil olan iş makinesi modelleri

Borusan Cat Yakıt Garantisi programını içeren kampanya D6 – D7 – D8, 352 – 374- 395, 313 GC – 320 GC – 320 – 330 GC -330 – 336 GC – 336 – 345 GC – 350, 950 GC – 966 GC – 966 – 980 ve 140 GC – 150 ürün modellerini kapsıyor.

Borusan Cat müşterileri esnek bakım anlaşmalarından yararlanabiliyor!

Müşterilerine uçtan uca çözümler sunan Borusan Cat’in çok avantajı MDA’ları ile Borusan Cat müşterileri esnek bakım anlaşmalarından yararlanabiliyor. İhtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenen MDA’lar ile ekspertiz, orijinal Cat filtre ve SOS (düzenli yağ analizi) gibi bakımlara ve daha fazlasına ulaşıyor, iş makinelerinin ömrüne ömür katıyor.

Borusan Cat’in Yakıt Garantisi programı ve MDA’lar hakkında bilgi 444 1 228 numaralı telefondan ve https://www.borusancat.com/tr/campaign/cva-fuel adresinden öğrenilebilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

ENOCH ile tek platformda birden fazla makine!

SONRAKİ HABER

Hidromek, Bauma 2022'de yeni nesil makinelerini tanıttı

BENZER HABERLER
Total
0
Share