İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Caterpillar yeni 352 düz bomlu ekskavatörünü tanıttı

“Zorlu uygulamalarda güvenilir çalışma için üretilmiş” düz bomlu yeni Cat 352, ABD Ulusal Yıkım Derneği’nin (NDA) Phoenix, Arizona’daki Canlı Demo etkinliğinde tanıtıldı.

Yıkım işleri, endüstriyel altyapılar ve köprü inşaatı gibi alanlarda kullanılmak için tasarlanan düz bomlu yeni CAT 352, standart 352 Reach modeliyle karşılaştırıldığında, stik/bomu %36 daha fazla stik pimi yüksekliği ve 12,85 m (42 ft) dikey erişime ulaşabiliyor. 6.000 kg’a (13.228 lb) kadar ataşman ağırlığıyla çalışan yeni 352 düz bom, hem yıkım hem de kazı uygulamalarında standart Cat teknolojilerini kullanıyor.

İsteğe bağlı çözümler

Ekskavatörün bir özelliği, isteğe bağlı 11,35 t (25.022 lb) çıkarılabilir karşı ağırlık tasarımıdır. Mekanik değişken göstergeli alt takım, gerektiğinde 2.990 mm (9 ft 10 inç) taşıma genişliğine ulaşırken ve çalışma modunda 500 mm (19,7 inç) kadar uzuyor. Standart Düşen Nesne Korumaları (FOGS), çatıyı ve ön güçlendirilmiş P5A lamine pencereleri yıkım sırasında düşen molozlardan korurken, şantiyenin görünürlüğünü korumaya yardımcı oluyor.

Uzaktan teşhis ve güncelleme

Uzaktan Sorun Giderme, satıcının hata kodlarını ve makine sorunlarını üretim döngüsünü kesintiye uğratmadan uzaktan teşhis etmesine olanak tanırken, “Uzaktan Flaş” yazılım güncellemelerinin makineye gönderilmesine ve müşteri için uygun bir zamanda yüklenmesine olanak tanıyor.

Caterpillar’ın Küresel Ürün Pazarlama Danışmanı ve Uygulama Uzmanı Vincent Migeotte, yeni makinenin ana pazarlarının Avrupa ve Kuzey Amerika olacağını söyledi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Komatek” heyecanı 2024’te İstanbul’a taşınıyor!

SONRAKİ HABER

MTG, COMET serisi ile kuralları değiştirdi

BENZER HABERLER
Total
0
Share