İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL ÜST YÖNETİMİNDE İKİ ÖNEMLİ ATAMA

TÜRKİYE İSTİF VE İŞ MAKİNELERİ PAZARININ LİDER FİRMALARINDAN OLAN HASEL İSTİF MAKİNALARI, ÜST YÖNETİM KADROSUNDA İKİ ÖNEMLİ ATAMA GERÇEKLEŞTİRDİ. ORGANİZASYON YAPISINDAKİ YAPILAN YENİLEMEYLE BİRLİKTE SATIŞ VE PAZARLAMADAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK GÖREV YAPAN BUHAN OKAN ACAR GENEL MÜDÜR, SATIŞ DİREKTÖRÜ TEOMAN BALABAN İSE SATIŞ VE PAZARLAMADAN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK ATANDI.

 

Hasel İstif Makinaları, organizasyon yapısında gerçekleştirdiği bir yenilemeyle birlikte üst yönetim kadrosunda görev değişimleri yaptı. Bu değişimle birlikte istif ve iş makineleri sektöründe önemli markaların temsilciliğini yürüten Hasel İstif Makinaları’nda Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Buhan Okan Acar, “Genel Müdür” görevine atandı. Şirkette Satış Direktörü olarak çalışmalarını sürdüren Teoman Balaban ise yenilenen organizasyon yapısı kapsamında şirketin ‘Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ olarak atandı. HASEL ailesine 2019 yılında Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Buhan Okan Acar, Temmuz 2021 itibarıyla görevine HASEL İstif Makinaları ‘Genel Müdürü’ olarak devam edecek ve HASEL’in İstif Makinalarının iş kolunun yönetilmesinden ve geliştirmesinden sorumlu olacak. Teoman Balaban ise yeni göreviyle birlikte HASEL’in İstif Makinaları iş kolunun satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.

 

Buhan Okan Acar – Hasel İstif Makinaları Genel Müdürü

OKAN ACAR’I TANIYALIM

Buhan Okan Acar, Orta Doğu Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden 1994 yılında lisans, ardından İstanbul Üniversitesinde İşletme bölümünden yüksek lisans derecesiyle 1995 yılında mezun oldu. İş hayatına 1995 yılında Xerox’da Satış Mühendisi olarak başlayan kariyeri, 2000-2011 yılları arasında Alternatif Leasing’de Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olmak üzere 4 farklı rolde çalışarak devam etti. 2013-2019 yılları arasında Terex’de çalışmaya başlayan Buhan Okan Acar, Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerden sorumlu Finansal Hizmetler ve Satış Müdürlüğü görevine kadar yükseldi. 2019 yılında Genel Müdür Yardımcısı olarak HASEL ailesine katıldı.

 

Teoman Balaban – Hasel İstif Makinaları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

TEOMAN BALABAN’I TANIYALIM

2002 yılında HASEL çatısı altındaki görevine başlayan Teoman Balaban, 2009 yılından bu yana Satış Direktörü olarak başarılı çalışmalara imza attı ve yeni atama ile ‘Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı’ görevine atandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği mezunu olan Teoman Balaban, kariyer yolculuğuna sırasıyla 3 yıl Siemens Ev Aletleri Tic’de Bölge Yöneticisi olarak, ardından 6 yıl boyunca Türk Philips Tic A.Ş. Tüketici Elektroniği Bölümü’nde Özel Müşteriler Müdürü olarak devam etti. Teoman BALABAN, yeni göreviyle birlikte HASEL’in İstif Makinaları iş kolunun satış, satış sonrası ve pazarlama çalışmalarının tamamından sorumlu olacak.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TEMEL HAFRİYAT, ARADIĞI TÜM ÖZELLİKLERİ HİDROMEK’TE BULDU

SONRAKİ HABER

WIRTGEN 60 YAŞINDA!

BENZER HABERLER
Total
0
Share