İnşaat ve iş makineleri sektöründe yaşanan gelişmeleri, 27 yıldır hiç ara vermeden okuyucularına aktaran Makina Market, hala ilk sayıdaki heyecanı ile yayın hayatını sürdürüyor.
SON SAYIMIZ
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HD Hyundai Infracore, ‘DEVELONCARE’ programını genişleterek DEVELON marka yakınlığını artırıyor

HD Hyundai Infracore, şirketin pazar lideri DEVELON markasına yönelik artan yakınlığı geliştirmek için şirketin ‘DEVELONCARE’ küresel müşteri ziyareti yönetim programını genişletti. HD Hyundai Infracore’un, DEVELONCARE müşteri ziyareti hizmeti, ekipmanlarını teşhis etmek ve en iyi durumda tutmalarına yardımcı olmak için müşterileri şahsen görmek üzere seyahat eden şirketteki ekipman uzmanlarını içeriyor.

HD Hyundai Infracore, Şubat ayından Mayıs 2023’e kadar Çin’de bir inceleme turu da dahil olmak üzere Kore ve diğer birçok ülkede DEVELONCARE faaliyetlerini aktif olarak tanıttı. Bu yılın başlarında yeni makine modellerinin piyasaya sürülmesinin ardından müşteri taleplerine anında yanıt vermek ve tanıtımı desteklemek için tasarlandı. Eylül ayı itibarıyla küresel DEVELONCARE ekibi, aralarında Vietnam ve Güney Afrika’nın da bulunduğu 21 ülkedeki büyük çalışma sahalarını ziyaret etti. Şirket, yıl sonuna kadar müşteri desteğine daha fazla odaklanılmasını sağlamak için dördüncü çeyrekte Brezilya ve Endonezya’daki hizmetlerini genişletmeyi planlıyor.

DEVELONCARE’in 2023’te küresel genişlemesi

HD Hyundai Infracore ayrıca ‘şirketin inşaat ekipmanlarını 10.000 saatten fazla kullananlar’ ve ‘Suudi Arabistan’ın Neom Şehrindeki ekipman müşterileri’ gibi belirli müşteri gruplarını yönetmeye odaklanarak DEVELON markasına verilen desteği artırmayı da hedefliyor. DEVELONCARE programı kapsamında, bir sorun keşfedildiğinde HD Hyundai Infracore, kapsamlı çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan birinci sınıf hizmetler sunmaya odaklanmak için araştırma, geliştirme ve kalite de dahil olmak üzere alandaki diğer uzmanları bir araya getiren bir ekip oluşturuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Makinagetir.com, online kiralama hizmetini yeniden tanımlıyor!

SONRAKİ HABER

“Akıllı fabrika yatırımımız Türkiye’de başlıyor”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

Avrasya Tüneli ne kadar güvenli ?

Son zamanlarda Türkiye’nin pek çok ilinde yaşanan felaketler akıllara çeşitli sorular getiriyor. Gözler Dünya’nın en kalabalık şehirleri arasında…
Total
0
Share